Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi bepánikol attól, hogy beleszeretett valakibe és távolságtartóbbá válik?

Figyelt kérdés

Már hosszú hónapok óta beszélgetünk, közös társaságban találkozunk is, de bő 1 hónapja kicsit fura lett, egyik pillanatról a másikra kicsit távolságtartóbb, ritkábban ír, ritkábban dicsér, stb. kicsit mintha elzárkózna. Pedig előtte már tényleg komoly beszélgetéseink voltak, azt mondta bízik bennem, pedig amúgy nehezen bízik meg emberekben, hogy hiányzom, stb. Szóval nem lenne reális, hogy egyik percről a másikra meggondolta magát, ha összejött volna valakivel arról meg tudnék a közös ismerősök miatt.

25L



2017. ápr. 17. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak meggondolta magát és már nem tetszel neki.

Gondolom nem adtad magad, ezért unalmassá váltál számára.

Kihevered.

2017. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha éppen nem akar kapcsolatot, akkor éppen így próbálja meg távoltartani magát tőled.
2017. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősök sincsenek ám ott mindenhol.
2017. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem hinném, hogy egy férfi ilyentől bepánikol, vagy valakibe beleszeret, aztán jól nem fekszik le vele. :D Szerintem túl sok romantikus filmet nézel. :D

Valószínűleg csak nyitott volt egy új kapcsolatra, ismerkedett, udvariasságból tette a szépet a kezdeti szakaszban, de valójában nem jöttél be neki, és inkább tovább állt.

Vagy csak ravasz, és lusta teperni bárki után, mert tudja jól, hogy léteznek öntelt nők, akiket annyira bosszant ez a figyelem-megvonás, hogy utána ők ugranak rá a pasira, mert nehogy már ne kelljenek neki... Szerintem ez nálad is működik.

2017. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy igen ostoba duma,amit naív lányoknak szoktak mondani.

A valóság egyszerűbb ennél: nem kellesz neki vagy talált valaki mást.

Ez a beleszeret,ezért távolságtartó téma meg kiverhetné a szemed,mert akkora ellentmondás!

2017. ápr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem meri megmondani, h te túl sokat képzelsz bele, ő nem lát jövőt. Mondjuk amíg 25 évesen lánynak tartod magad, addig nem csodálom, h nem veszed az ilyen egyértelmű jeleket
2017. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor csak mi, nők áltatjuk magunkat ilyesmivel. Ha nagyon szeretnénk valakit, képesek vagyunk mindent belemagyarázni egy szituba, túlbonyolítjuk. Ha egy férfi szerelmes, közelebb szeretne kerülni, nem távolabb. Nagyon ritka kivételek akadhatnak, pl. ha családja van, ezért nem akar másba beleszeretni, de az írásod alapján itt ilyenről szó sics.
2017. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mit mondott, milyen jeleket ad, fölösleges találgatni. A tettei mutatják meg, mit akar. Hívott találkozni kettesben, keresi a társaságod? Ha igen, akkor érdekled, ha nem, akkor meg csak álmodozás.
2017. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle?


Bocs, de hosszú hónapok alatt nem értem miért nem történt semmi sem? Szerintem ez eddig sem volt semmi, ha csak leveleztetek, meg társaságban éppen összefutottatok...

2017. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!