Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, milyen terhesvitamint...

Anyukák, milyen terhesvitamint érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Párommal ismét belevágtunk a gyerekprojectbe, első kisbabánkat tervezzük, sajnos az előző 7. héten elment, semmilyen progeszteron pótlót nem kaptam, semmit.


Szeretném tudni, hogy ilyen esetben milyen vitaminokat lenne érdemes szednem, orvosom az elevitet javasolta, de nem hallok róla jókat!

Nektek melyik terhesvitamin vált be, illetve terhesvitaminon kívül szedtetek mást, esetleg pluszban e vitamin, omega3?


Köszönöm a segítséget!



2018. febr. 2. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Hipp natal vált be. Elevittel és grabidával próbálkoztam még, de én rosszul voltam tőle. Omega3-at szedtem. Volt amikor nagyon görcsöket éjszaka a vádlim, akkor magnéziumot is szedtem, a 36. hét után nem.
2018. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én jutavit terhesvitamint szedek, eddig nincs problémám vele. Illetve teherbeesés előtt szedtem e vitamint is, ovuig 180mg utána 2x180 mg-ot (2 szemet). Sajnos elég vékonyka a méhnyálkahártyám.


Mást nem szedtem csak ezt a kettőt. Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön és minden rendben legyen.

2018. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én a Trimesztert szedtem 1 hónapig

Nekem nem de másoknak bevált

Csodaszerként is emlegetik

Pcos,IR betegségek mellett is teherbe estek 1-2hónap szedése után.

2018. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
DM saját márkás kismamavitaminjáét szedem, teljesen jó és olcsó is.
2018. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

+1, én is azt szedem :)

2018. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedek, teljesen meg vagyok vele elégedve.
2018. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem, nekem bevált, az orvosom szerint is jó. Akkor volt hányingerem tôle, ha éhgyomorta vettem be, de erre elég hamar rájöttem, így nem volt vele probléma.


Mi az a nem jó, amit hallasz róla?

2018. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Én hallottam róla olyat, hogy óriásbébiket szültek, akik szedték, hogy mi igaz belőle, vagy a kérdező is erre gondolt-e, nem tudom...

2018. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig a Trimesztert próbáltam csak, mert nagyon jókat írtak róla. Étvágyat csinált (mondjuk ez elvileg azért van vitaminoknál, mert a szervezet "örül neki", és az éhségérzeten kertesztül jelzi, hogy kér még), én meg eleve súlyproblémákkal közdök. 10 napig szedtem, abban a hónapban 28 napos ciklust csinált (25-26 napos szokott lenni), de nem szedtem tovább, mert furán éreztem magam tőle, meg ugye az étvágy. Lehet adok neki mégegy esélyt, de a barátnőim közül többen a Femibionra esküsznek.
2018. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!