Eysan024 kérdése:

Terhes leszek ugye?

Figyelt kérdés
Ma van naptár szerint ovulációm és együtt is voltunk. Meg az ovulació elött is 2-3 nappal. Szerintetek ?

2018. febr. 2. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy igen vagy nem.
2018. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dolgozzatok mèg rajta ,menjetek biztosra,ma kèt party meg holnap kettő ès tuti befutó vagy..
2018. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül. Vagy igen, vagy nem.


Szerinted ezt honnan kellene tudnunk?

2018. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez így van szerinted? Soha nem hallottál még olyanokról akik hónapokat/éveket várnak sikertelenül babára?


Ne haragudj, de számomra elképesztően ostoba kérdés ez. Hihetetlen hogy valaki ezt így képzeli..

2018. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ès belèd sült a párod?? Vagy csak lövöldözött cèltalanul??
2018. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira gáz ez a sok együgyű kérdés.
2018. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felnott nok ilyen kerdesekkel...igen, szerintem is siralmas😵😱
2018. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, hogy mióta próbálkoznak, lehet csak nagyon szeretné.

A fájdalmas és kegyes igazság az, hogy sajnos a naptár sem tudja pontosan mikor volt, van. Belövi egy fix időpontra, mikor közben napokat csúszhat az ovuláció ideje ciklusok közt. Nekem is 13. napra lötte be, közben a teszt és a tünetek is azt mutatják, hogy hol 11 hol 14. Szoval erre nem lehet adni. Ovuláció körüli időben két naponta együttlét és reménykedni. Sok sikert.

2018. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 p.szabina1223 ***** válasza:
Meg van az esélye, és annak is, hogy nem, de drukkolok!!!
2018. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 Nem értem miért csináltok hobbit abból, hogy az ilyesmi kérdésekre oda mentek hurrogni, hogy de hülye, aki azt gondolja, hogy azonnal összejöhet egy gyerek. Miért ne jöhetne össze? Az elmúlt másfél évben kb 10 kolléganőm lett terhes és jóval nagyobb százalékénak jött össze azonnal, mint akinek nem. Több olyat is ismerek, akinek úgy lett baba, hogy egyszer együtt voltak, és az előváladéktól terhes lett az illető, vagy éppen egyetlen egyszer 5 év alatt kiszakadt az óvszer és bumm, ott a baba. Miért ne lehetne reménykedni az ilyesmiben? Fáj ez nektek, ha valaki hisz valamiben? És még ti ostobáztok másokat.
2018. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!