Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre?

Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

3 nap van nem várt napjáig. Már alig bírom ki, hogy ne teszteljek csak nem tudom, hogy be beszélem-e a tüneteket vagy valóban vannak. 2 napja hányingerem van de szinte egész nap és a melleim is érzékenyek. A hőm 37.3. Ilyenkor már nem kellett volna leesnie?

A peteérés 23.-án volt. Nagyon koraiak a tünetek vagy azért vegyek holnap egy tesztet mert veszíteni nem vesztek semmit?

Köszi a válaszokat!



2018. febr. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A Predictor Early már 6 nappal a nemvárt előtt képes kimutatni. A hő és a mellérzékenység ilyenkor is lehet, a hányinger korai. Az a 6. hét után jellemző. Egy próbát megérhet, de 3 nap már nem olyan sok. Tudom, könnyű mondani, annak idején én is egy vagyont kidobtam a kukába idő előtti tesztekkel, de megkíméled magad egy csalódástól, ha esetleg kémiai terhességről van szó.
2018. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel ellőhetnél egy érzékeny tesztet, nekem már kimutatta 2 nappal előtte, vagyis 12 nappal együttlét után (egyetlen együttlét volt, szóval tuti hogy azt mutatta), olyan halvány volt, hogy azt hittem, képzelődöm, de tényleg ott volt, két nap múlva pedig már virított a következő tesztnél :) Hajrá!
2018. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene leesnie a hődnek ilyen korán. Általában a menzesz előtt egy nappal vagy a menzesz napján esik le a hő, de olyan is van, akinek csak a menzesz alatt.
2018. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csajok!!!! Ma teszteltem egy extra nagyon nagyon halvány pozitívat de olyan boldog vagyok. Tényleg olyan halvány hogy vakuval néztem de pont itt olvastam hogy at kell tenni negatívba és ott látszik! És úgy látszik szépen!! Olyan boldog vagyok el se hiszem, első próbálkozó hónap volt!!
2018. febr. 3. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod, mondtam :) Második voltam tegnap ;)
2018. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen. :)

Az első hozzászólót viszont megcáfolom ma reggel már hánytam is sajnos nek törvényszerű hogy 6. hétnél kezdődik csak. :(

2018. febr. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!