Mufii kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
az utolsó 3 havi ciklusaim 38,36 és 32 naposak voltak. Nem rendszeres. Magas prolaktin szint miatt 2 évig szedtem Bromchriptint, de abba hagyatták velem, mert nem babavárás miatt szedtem hanem, hogy rendeződjön a ciklusom, mert előtte 2 havonta menstruáltam.Gyógyszer mellett a ciklusom 32-34 napos volt. Mikor abba hagytam újra 48 napra jött meg. Elkezdtem szedni a Premenst, ami barátcserje tartalma miatt tudja normalizálni a prolaktin szintet. Míg ezt szedtem akkor jött meg úgy ahogy az elején írtam. Az utolsó menzeszem 2017.12.28.án volt. Idén januárban vérvételen voltam 17.én ami normál proli szintet mutatott. Így nem tudom arra fogni, hogy az babrál be újra. A ciklusom 33 és 36. napján csináltam terhességi tesztet ami negatívat mutatott. Minden egyes menstruálásom előtt pontosan 9 nappal előtte a mellem elkezdett feszülni,viszont most nem észlelek ilyen tünetet. A premenst 4.hónapja szedtem. Okozhat-e ez a tabletta ilyen tüneteket? Már abba hagytam, mert a betegtájékoztatón terhes nőknek nem ajánlják. 2 nap múlva újra tesztelek,de addig is hátha vkinek van tapasztalata a premensről. Ha nem jön meg orvoshoz is elmegyek nyilván. Lassan törzsvendég vagyok már ott. :/
2018. febr. 5. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem amit tehetsz gyógyszer szedése nélkül vársz.Ha egy hét múlva se jelentkezik.Teszt!
2018. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!