Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Symicia mellett teherbe esni?

Symicia mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

Van olyan aki e mellett esett teherbe? Nem vagyok kezdő,nem szedtem antibiotikumot se mást ami befolyásolná és ki se hagytam belőle.Holnap viszont már a következő levelet kellene szednem és tanácstalan vagyok.A szokottnál jóval kevesebb szinte alig volt két napig valami.Kifejezett tünetem nincs.

Vegyek tesztet a magam megnyugtatására vagy kezdjek bele nyugodtan a következő levélbe?


2018. febr. 6. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer jártam így,hogy nem jelentkezett a megvonásos vérzés ,mind a kétszer vettem tesztet,és orvoshoz is elmentem, semmi problémát nem talált,azt mondta,hogy ez előfordulhat.
2018. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2018. febr. 6. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 évig szedtem Symiciat. Nem lettem terhes mellette, 1x volt ilyen kevés vérzésem. Következő hónapba be is pótolta.
2018. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
2 évig szedtem, soha nem voltam mellette terhes. vegyél tesztet, hogy megnyugodj, de szerintem tuti nem vagy az :)
2018. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Tegnap teszteltem s negatív úgyhogy ma nyugodtan veszem be .

Szép napot nektek

2018. febr. 7. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!