Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett pecsétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fnevtelen kerdezoF kérdése:

Fogamzásgátló mellett pecsételő vérzés, ugyan úgy hat?

Figyelt kérdés
Múlt hónap 12.-ên kezdtem el szedni a Smyicia nevű fogamzásgátlót,menstruációm első napján.Ez az első fogamzásgátlóm.Minden nap időben vettem be (este 7!!),sose hagytam ki egyet se. Kb 4 napja pecsêtelő vérzésem van esténként ez majdnem teljesen elmúlt,majd kicsit erősödött màra (ma kezdődik a taplettamentes 7 nap) voltam együtt a barátommal védekezés nêlkül tegnap. Lehet probléma? Vagy ugyanúgy hat ilyenkor a gyógyszer? A mellem szokott fájni mensi előtt és most is fáj kicsit. Kell aggódjak?

#fogamzásgátló #Symicia #pecsêtelővérzês
2017. júl. 3. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
"A Symicia szedésének első néhány hónapja során áttöréses vérzés vagy pecsételés (vércseppek vagy foltok) jelentkezhetnek. Ha ez a vérezgetés néhány hónapnál tovább tart, vagy néhány hónap után jelentkezik, orvosának ki kell vizsgálnia az okot."
2017. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális, ettől még véd.
2017. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!