Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szurkálás terhesen?

Petefészek szurkálás terhesen?

Figyelt kérdés
5+1 napos vagyok még csak, eleinte a pozitív teszttől napokig a jobb oldalon szurkált, de utána már folyton a mai napig a bal oldalon. Lüktetésszerű nyilalások, de nem egész nap, de a nap 70%ában igen. Elvileg a jobb oldalon volt a peteérésem. Magnéziumot szedek, Magnerot 3x1 db. Első terhességemnél ilyen nem volt, szinte semmit nem éreztem. Valaki hasonló helyzetben volt? Vérzés, görcs nincs. Méhen kívülire utalnak a tünetek?

2018. febr. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor is már nyúlnak a szalagok, rendeződnek a dolgok, szerintem ezt érzed :)
2018. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem mindkét babámnál volt :)
2018. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, sőt néha még most is van. 9hkm
2018. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt, első terhességi jeleim is ezek voltak, illetve pozitív tesztelések után még sokáig előjöttek ezek a szurkálások.
2018. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Jövő héten megyek dokihoz, remélem már 6.5 hetesen szívpulzálás is lesz!
2018. febr. 6. 18:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelentem van szívhang :)
2018. febr. 17. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jo hír :) gratulálok! Boldog babavárást
2018. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!