Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy más? Lehetseges igy...

Baba vagy más? Lehetseges igy a terhesseg?

Figyelt kérdés

Pár napja mult el a menstruaciom, 6 napos szokott lenni most 4 napos volt (nem volt annyi amennyi szokott lenni, meg gorcsoltem is..), viszont elotte terhes tuneteim voltak. Most mar elmult, de ma is egesznap rosszul vagyok, szur a bal es a jobb oldali petefeszkem is. Szornyen faradt vagyok.. Volt mar valaki ugy hogy menstrualt de utana megis terhes lett? Vagy lehet menstruacio utan spontan peteeres? (Szurkalodasok miatt kerdezem) A szexet is nagyon kivantam mar a mensi utan 1 nappal, es elegge nedves is voltam. Sose volt ilyen h eppen h vege van es mar baromi nedves vagyok meg szexehes. :D

Koszi a valaszokat.

Nagyon szeretnenk mar babat.


2018. febr. 7. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
A combodba nem nyíllalt esetleg a fájdalom? Vagy nem tüsszentettél egyet nem rég? Mert ha de, akkor lehet hogy terhes vagy!
2018. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De a combom nyiltalt mielott elaludtam :) Tegnap meg begorcsolt este. De azzal hogy van ossze fuggesbe, ird le lecci.
2018. febr. 7. 16:50
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a baba nyomja az oda vezető idegszálat. Bizony!
2018. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De már ilyen koran? Pisilni is sokat jarok mondjuk. Akkor lehet hogy mar a mensi elott is terhes voltam? Mert mondjuk azokat a tuneteket ereztem mar akkor is..faradekonysag, suru pisiles stb..
2018. febr. 7. 16:54
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó, anyám!
2018. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mi az??
2018. febr. 7. 16:56
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak cinikus volt a válaszoló te pedig komolyan vetted!

Menstruáltál, görcsöltél, nem vagy terhes. A koraterhes tünetek meg megegyeznek a premens tünetekkel, szóval nem terhes tüneteid voltak hanem premens hisz megjött!

A nedvesség meg....hát az nem babára utal hanem arra hogy dugni akarsz.

2018. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hatha cinikus is volt akkor is jol beletalalt a comb nyilalassal.. :D :D
2018. febr. 7. 17:00
 9/25 A kérdező kommentje:
Es akkor meg mitol vagyok rosszul, es miert szurkal mind a ket oldalam felvaltva, es miert jarok sokat pisilni....
2018. febr. 7. 17:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem látunk beléd. Felfázás, hormongond, bármi. Ne azt várd hogy "gratula, terhes vagy!"
2018. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!