Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem a családban történik...

Ha nem a családban történik sosem hiszem?

Figyelt kérdés

Ti már hallottatok olyanról hogy valakinek megjön igaz pár napos késésekel de megjön és amelet tele van negatív tesztekkel?

Igen ez a nővérem 1 éve próbáljak a babát de a mai napig azt hittük hogy még nincs is semmi.

Na úgy is van ez hogy van néha hányingere de mindig ilyen kis finnyáskodó volt az alkata az nem ep model az első gyerekel sokat felszedet és elég nagy hasa maradt úgy mond ő allapból is kövérebb típus így +5 vagy -5 kg nála fel sem tünik már megszoktuk.

Na de mint mondtam 1 éve próbáljak a babát de mindig meg jött neki bár mostanában mindig késve de megjött. Rengeteg tesztet csinált ami mind negatív na de kb 2 hete folyamatosan érzi hogy valami mozog a hasában.

Mivel már anyira idegesítette a dolog igazából valami komolyra gondolt elment orvoshoz az csinált meg anyi vizsgálatot ultrahangot és mi derül ki hogy 4 és fel hónapos és kisfia lesz. Igen nagy most az öröm de a kérdés

hogy most ilyen hogy a jó fenében történhet?


2018. febr. 8. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez tényleg érdekes.Én sem halottam még ilyenröl de azért gratulálok nekik
2018. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, hallottam már ilyenről. Ritka, de létezik, hogy valaki terhesség alatt is menstruáljon.
2018. febr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Az első gyereknél kimutatta a teszt a terhessèget, a másodiknál meg nem?? Na ilyen biztos nincs!
2018. febr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első terhességemet nem mutatta teszt! Viszont nekem meg se jött és sokat hánytam így hamar kiderült, de minden teszt full negatív volt... Több fajtát is kipróbáltam én sem értem miért. A 2.-nál az 5. héten + volt.
2018. febr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

3# egyetértek, mivel ha nem mutatja ki az egy okból lehetne ,ami amúgy komoly anyagcsere problémát is jelentene/ez egy betegseg. Ami nagyon veszélyes és vele születik az ember. Nem kialakuló,vagy ilyesmi

Szval lehet (sőt..)h kamu van emögött.

2018. febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát én tényleg nem hiszem el. És azt gondolom, hogy egy normál IQ-val rendelkezô, a teste mûködésével tisztâban lévô nôvel ilyen nem is történik.
2018. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek egy csajt aki sem rosszl nem volt se semmi. A menstruáció napra pontosan jött a 4dik hónapig és egy általános vizsgalaton 4 hónap és egy hetes terhesseget allapitottak neg nála. Szóval ez nem függ össze az IQ-val egyszerűen ilyen van. Az tény hogy ritka
2018. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez tuti kamu! Érdekes módon ha kis országunkban ennyi különös eset lenne már vagy 30 "dr house" féle doki megélhetne. :-) vagy azt tudom még elképzelni hogy nem terhes tesztet hanem ovulációs tesztet használt.nem az a része hihetetlen hogy megjött (mert ilyen lehet) hanem hogy minden teszt negatív volt.
2018. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 babyboom567 ***** válasza:
65%

Nekem volt egy ismerősöm.

40valahány éves nő,2 éve egyáltalán nem menstruált már.A férjének ő volt a 4. felesége,és az előző 3 feleségétől sem születettet gyereke.A nőnek gyomorpanaszai lettek,fogyott vagy 15-20 kilót,jártak orvoshoz.Már azt hitték rákos. 4és fél hónapos terhes volt mikor kiderült mi "baja" van.Mindenre gondoltak,csak erre nem.

2018. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

#8

Ha ovulációs tesztet használt volna azon is mindig illetve elég gyakran van 2 csík (még ha halvány is)

2018. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!