Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a családban haláleset...

Ha a családban haláleset történik, mennyire hat ki a kismamára meg a babára? 32-hetes vagyok! És valószínű nagypapám fog elmenni.

Figyelt kérdés
NAGYON IDEGES VAGYOK,NEM AKAROK MOST MEGSZÜLNI..
2009. ápr. 26. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nagymamám akkor halt meg, mikor valahol a 32. 33. hétben voltam. Szerintem a "természet" segít ilyenkor. Magamat is meglepő higgadtsággal vettem a dolgot, pedig nagyon ki tudok borulni. (Sajnos már volt több szomorú esemény nálunk, ezért "tapasztalt" vagyok.) A lényeg, hogy a kislányom most lesz 1 éves, de semmi nyomát, következményét nem tapasztalom az akkor történteknek.

Nincs miért aggódnod, nem fogsz megszülni, vigyáznak Rád!!!

2009. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 hetes terhes voltam, amikor apukám meghalt, hosszú, súlyos betegség után, így én is elég rossz lelkiállapotban voltam (sokat láttam szenvedni szegényt), de a baba adott lelkierőt, a fájdalmat elviselni.Arra gondoltam, nem szabad elhagyni magamat. Sokat sírtam, de ez megkönnyebbülést hozott. Azután a várandóssággal és szülésnél sem volt semmi gond. Kiegyensúlyozott, nyugodt babánk van, már 14 hónapos.
2009. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


33. hétben voltam, amikor meghalt az anyukám, hirtelen, agyvérzésben. Nagyon rosszul viseltem, egy hétig egyfolytában sírtam, reggel felkeltem, és elindultak a könnyeim. :(

De nem szültem korábban, sőt 2 nappal túlhordtam.

A babám elég izgága, keresi a bajt, már sokat gondolkodtam, nem amiatt van-e, hogy sok adrenalint kapott akkor tőlem, és most ezt keresi? mint az extrém sportolók.

2009. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!