Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitsegetekre lenne szükségem...

Segitsegetekre lenne szükségem. Teszt kérdés. Mit láttok?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a nem várt napján, 12 napon voltam uhn, akkor kaptam ovitrrlle 250 injekciót, plusz most utrogestant. A doki azt mondta nem várt napján teszteljek, ha negatív hagyjam abba az utort. A kep frissen készült meg nem tapasztaltam ilyet. Köszi a válaszokat!

[link]



2018. febr. 9. 07:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem halványan de pozitivnak tűnik :)
2018. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 😊 nemtudom eldönteni h mi van vele. Ez nem csak a helye?
2018. febr. 9. 08:12
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez pozitív, tök jól ki lehet venni. Remélem minden rendbe jön ☺☺
2018. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2018. febr. 9. 08:17
 5/27 anonim ***** válasza:
én is szúrtam ovitrellt ne éld bele magad,okozhatja az is,mert hcg van benne,nekem is halvány pozi volt még a 14 dpo-n is aztán megjött,de ha mondjuk holnap csinálsz és az erősebb lesz akkor reménykedhetsz,nekem nem egyértelmú ez a teszt.
2018. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én is látok egy halvány csíkot :)
2018. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sem, pont ezert tettem fel a kérdést. Az ovittelle 11 napra ki urult neztem azt is teszttel. Igazabol mostmár az utro használata a lényegesebb. Köszönöm a válaszod.
2018. febr. 9. 08:59
 8/27 A kérdező kommentje:

[link]


Az eredeti kep. Remelem jobban vissza adja.

2018. febr. 9. 09:03
 9/27 anonim ***** válasza:

Lehet érdemesebb lenne egy érzékenyebb tesztet nézni, főleg ha fontos a gyógyszer miatt, hogy minél hamarabb tudd a választ. Nekem pl a veet-es olcsó 300ft-os vizeletbe mártós teszt (nem tudom neked az van e de a kép alapján hasonlít) még javában negatívot (vagy ilyen eldönthetetlent mutatott) majd mivel elbizonytalanodtam délután csináltam egy drágább (predict early) tesztet ami délutáni vizeletből már egyértelműen pozitívat mutatott. Kíváncsiságból 3 nappal később felhasználtam az otthon maradt középkategóriás 600ft-os rose tesztet ami ugyan mutatta de csak halványan. :) Szóval így az elején még sokat számít a teszt érzékenysége is...


Sok sikert.:)

2018. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! En is ma este csinálok egy predictort az a teszt engem sosem csapott be. Ezt a tesztet a kedvesem hozta. 😂😂 egyemmeg ugy ert hozzá. (Sehogy) amugy ez az intimed pregnancy amit dmben es rossmannban lehet kapni. Remélem h ket ev utan nagyon nem vág at ez a teszt.
2018. febr. 9. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!