Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükségem lenne a segitségetek...

Szükségem lenne a segitségetekre.13 napja nemjott meg. De 7 en kellet volna. A teszt 1 csíkot mutatott. Szerintetek?

Figyelt kérdés
delutan csinaltam az előtt de delutan csinaltam sok kolat fantat ittam. De Szúrast is erzek az allhasamnal feszul is a mellem is faj. Savam van es folyton ehesseg erzetem van. Szerintetek?
2016. ápr. 13. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Tessek ugy hasznalni a tesztet, ahogy a hasznalati utmutato mondja.

Reggeli elso vizeletbol, es mar ki kell mutatnia.

Az sem lenne hatrany, ha megtanulnal fogalmazni, legalabb azt a ket mondatot, amit ide irsz, h erthetobb legyen a kerdesed.

2016. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha 7-én kellett volna megjönnie, akkor hogyan számoltad a 13 napot? Én akárhogy számolom, nekem az csak 6 nap.
2016. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hét késésnél mindegy mikor tesztelsz, persze jobb az első reggeli vizeletből, de 1 hét késésnél már a du.-i pisi is kimutatja. Nekem is volt, hogy 2 hetet késett, teszt negatív. Kértem nődokimhoz időpontot, pont aznap jött meg, mikor mentem a dokihoz. Murphy:) Azért elmentem, ultrahangot csinált, de nem talált semmit, azt mondta "műszaki hiba" lehetett.
2016. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azt kerdetem h iskola tanárt játsz..

Azer koszi

2016. ápr. 13. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól még értelmetlen a kérdés. Mikor jött meg utoljára és mikor voltál együttlét? Talán így többet ki lehetne deríteni. Mert ellentmondásos, amit megadtál, ha 7-én kellett volna nem késhet 13 napja :O
2016. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet holnap reggel. Reggeli első vizelettel, úgy kaphatod a legpontosabb eredményt!
2016. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kedves 3. Válaszoló!! Nekem 14 nap késés után mutatott a gabriel teszt negatívat... Rá 2napra az xepil halvány csíkot produkált. Azóta 26 hetes kismama vagyok!!! 😊 Kedves kérdező az én ajánlatom is az hogy reggeli elsőből másik teszttel próbálj tesztelni!! Sok sikert! 😉
2016. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinalj ujra tesztet lehet hogy nagyon pici meg :)
2016. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!