Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 17. napján mellfájdalom...

Ciklus 17. napján mellfájdalom miről árulkodhat? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alexa vagyok,21 éves. Lassan 2 éve boldog párkapcsokatban. 1 év után elhatároztuk,szeretnénk babát. De azóta nem jön a bébi :/ minden hónapban televoltam reménnyel...volt hogy késett..akkor azthittem babás vagyok..de mindem hónapban hatalmasat csalódtam amikor megjött.

Ez Januárban sem volt másképp...


Leirnám a helyzetem..


2017.novemberig teljesen normális 28 napos ciklusom volt..viszont.. Novemberben30

Decemberben 31

Januárban ismét 31 napos lett a 28 napos ciklusból... :(

Nade...januárban megjött


31.!ciklusnapra. nagyon erős görccsel és kevesebb mint szokott. Nagyon görcsöltem..már méhen kívüli terhességre is gyanakodtam annyira fájt..de utána megszüntek a görcsök..azért csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért de negatív lett. Valahogy melyen örültemis hogy negatív, annyira bevoltam pánikolva a méhenkívüli gyanújától...hogy meg könnyebbültem hogy nincs baj.


Namost február 15.e van


A ciklusom 17.napja van.

Applikációm szerint 2 napja volt ovulációm.

A mellem tegnaptól iszonyatosan fáj

Duzzadt..érzékeny.

Lehetséges hogy...talán... valamilyen csoda folytán...baba állna a dologban?? És ha igen akkor hogy?


Van egy tesztem

De menses idejére tartogatnám...de az még 12 nap


De basszus sosem szokott ilyen hamar fájni:D

Áhh nemtudom mitcsináljak...

Pedig megmondtam páromnak hogy most mondjunk le egy időre a babárol..ne erőltessük ennykre hátha ezért nem jön.

Tényleg nem kattogtam rajta már annyit... és most ez a mellfájdalom...


Hmm


Szerintetek?


Segítsetek légyszi

Ellőjem a dugi tesztem? :D vagy csak magamnak ártok vele lelkileg?

Amugysem vagyok toppon most... :/

Köszi ha elolvasod


Szép napot.


2018. febr. 15. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Ha az ember annyira várja a gyermekáldást, hajlamos bemesélni a tüneteket. De aztán kiderül, hogy még sincs semmi... Persze nincs kizárva a terhesség sem, de biztosat csak a teszt és az orvos mondhat. Nekem például ovuláció után szinte mindig fájnak, érzékenyek a melleim.
2018. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha tényleg 2 napja volt peteérésed felesleges tesztet csinálnod! Ha össze is jött a baba 7-10 nap mire beágyazódik. A Hcg hormon pedig csak ez után termelődik. Tehát most negatív lenne. Várj még vele legalább 1 hetet!

Az aplikációt szerintem hagyd, inkább mérd a hőd vagy próbálj ovu tesztet használni! Rendszertelen ciklusnál nem mindig ugyanakkor van ovuláció!

Esetleg olvass utánna a cickafarkfűtea/palástfűtea/barátcserje kapszula hatásainak!

2018. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menzeszig 12 nap az rengeteg idő. Ha 2 napja volt ovuláció és egyótt is voltatok akkor amikor kellett, akkor még 12-14 nap mire tudsz tesztelni és remélhetőleg pozi is lesz. Nekem 8 napja volt ovu nekem a mai sajnos negativ lett de még van hat nap mensiig ugyhogy csak fel a fejjel és várd meg a mensi napját. ha negativ feleslegesen idegesited magad. Az aktus után 14 nap (az elsö teszt) nem véletlenül lett kitalálva, én azért szurkolok neked, és magamnak is. :)
2018. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát igazából arra gondoltam hogy a mult hónapban fogant volna csak nem felidőben hanem utána..vagy nemis tudom


Valami ilyesmire gondoltam

Vagy menses elött/után


Ilyet is hallottam már azért gondoltam erre.

De a hőm magas lehet

Mint ha lázas lennék olyan érzésem van tegnaptól


Bár én hőmérőzést,ovu tesztet stb sohanem használtam még.


Egy trimeszter nevű vitaminnal próbáltam rásegíteni a babára decemberben de 1 doboz beszedése után abba is hagytam. Fájt tőle elviselhetetlenül a fejem

2018. febr. 15. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a múlt hónapban fogant volna akkor nem lett volna menzeszed!

Hidd el megértelek, 22.ére nem várom. Szinte az órákat számolom vissza, de semmi értelme a nemvárt előtt tesztelni! Ne idegeskedj, ezt nem lehet sietteti!

2. Voltam

2018. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van. Bár tegnap mégis csak ellőttem azt a tesztet...éshát nem lepődtem meg:) Negatív lett.

De nem szomorkodom.

Majd jön ha jönni akar. Egy kicsit elakarom engedni mert eddig tulságosan rágörcsöltem.


Neked pedig sok sikert :) szurkolok és kívánom hogy minnél hamarabb babás legyél.

2018. febr. 16. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad túlságosan ragörcsölni, jól teszed, hogy engedsz. Én is így vagyok most.
2018. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!