Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbiak alapján lehet baba?

Az alábbiak alapján lehet baba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 50-50%, csak kiváncsi vagyok hogy volt e olyan babás aki hasonlóan érzett és be is jött.

Ovuláció után vagyok a 8. napon. A második pozi ovuteszt után éreztem erős görcsöket a jobb oldali petefészkem körül.

Tegnap pedig olyan volt mintha meg akarna jönni, de csak a jobb oldalon éreztem enyhe görcsöket, amik el is múltak reggelre. Sajnos nem vezettem végig a hőmet, görbét nem tudok mutatni, de a negyedik napja pontosan 36.8 a reggeli hőm ébredéskor.

Semmi egyéb tünetem nincs, maximum kis puffadás és nehéz has érzés, meg hosszabb ideig kellemetlen hajolni.

Annyit szeretnék még hozzá fűzni, tudom lehet hülyeség,

(és szépen kérem a kötekedőket, hogy mellőzzenek) de olyan mintha most sikerült volna, mintha valami "történne" odabent. Már majdnem egy éve próbálkozunk, de eddig csak egyszer olt ilyen hogy úgy gondoltam most sikerült, de azt inkább csak beképzeltem. Most mintha más lenne, mintha tényleg érezném. Lehet ilyet? Gondolom tesztelni még nagyon korai, vasárnapra nem várom a menzeszem.

Van valaki így járt, vagy esetleg hasonló tapasztalatai vannak? Előre is köszi a válaszokat-



2018. febr. 15. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Éreztem ezeket kb. 5 ciklusban életemben. Ebből 2 alkalommal lett baba.
2018. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ez elég jó arány. :) Várom a további tapasztalatokat. :)
2018. febr. 15. 12:34
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok mint te.Én hétfőre nem vàrom.Tegnap volt a 23.ciklusnapom és volt 1 csepp vérzésem.Napok ota felvagyok fújodva és nehéznek érzem a hasam.Nem mondom azt hogy terhes vagyok mert lehet menstruàció is.De ami egy kis reményt ad az a hőm.Alapban 36.7

és minden honapban felment 37.00 37.02-re....de tegnap 37.05 volt ma reggel pedig 37.07 amin nagyon elcsodálkoztam. Most vagy babàs vagyok vagy nagyon becsap a szervezetem.Én hétfőre nem várom. Sok sikert remélem összejön a baba mert 1 év az sok idö.Szoritok neked 😊

2018. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nálad, kedves utolsó, több reményt látok mint magamnál, de szurkolok mindkettőnknek
2018. febr. 15. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy ma? Mikorra nem vàrod
2018. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendszertelen a ciklusom, de hétfőn lesz a 30. Ciklusnapom. Ma is vannak enyhe görcseim. De semmi biztató. Lehet mensi lesz belőle. Ma esett a hőm egy tized fokot.de meg reménykedem
2018. febr. 16. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok, sajnos abszolút nem számít másnál hogy volt, hisz szervezetfüggő. Olyannyira, mintha azt írnám hogy reggel én láttam egy tacskót es engem aznap előléptettek. Ez nem jelenti azt, hogy akkor a reggel tacskót látottakat előléptetik, érted? Sajnos a teherbeesés nem ilyen.

És mondok mas példát is: a tapasztalat sem szamít mert ez nem egzakt mint pl. leírja neked egy xy mosóporról a tapasztalatát 5 nő és ha 4-nek bejött neked is befog. Itt ilyen nincs.

2018. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igaza van a 7 vàlaszólónak.Ne értsétek félre nem azért irtam mert nem lehet baba

csak ügye nem lehet ilyen"tünetekre"alapozni. Valakinél bejőn valakinél nem,ezért mindig azt mondom még nem jön meg addig mindig van remény. És szívből kivànom hogy összejöjjön.

2018. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem így működik és értem is hogy mit akarsz ezzel mondani de mégis ad valami reményt hogy ha másnak babát jelentett lehet hogy nekem is. Biztosat vagyis majdnem biztosat úgyis a teszt mutat, de jó tudni azt hogy másnak az enyemhez hasonló tünetek babára utaltak. Szép napot neked 1es válaszoló. :)
2018. febr. 16. 11:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem a remény minden babára vágyó nőnek nagyon fontos. Abbol tudnunk erőt meríteni akkor is ha már nagyon rég óta szeretnénk és mégsem jön valamiért.
2018. febr. 16. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!