Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegy milyen ovu tesztet...

Mindegy milyen ovu tesztet használok?

Figyelt kérdés
Az elsô babánk 6hónap alatt jött össze, akkor nem használtam ovulációs tesztet. Most kipróbálnám, hátha hamarabb sikerül. Mindegy milyet veszek? Érdemes drágábbat vagy jó az olcsóbb is? Az érzékenyebb tényleg hajlamos fals eredményt mutatni?
2018. febr. 18. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
One step
2018. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a fastest oldalról rendeltem kazettás tesztet. Jóval olcsóbb a drogériásnál és nekem működött. ☺️ Nem érdemes a legérzékenyebbet venni, az valóban becsapós lehet mert lehet erős második csík mikor még nincs LH csúcs. 20 mIU érzékenységűt vettem.
2018. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az expect és a gabriel is jó. Én ezeket használtam, nekem bejött, de nem olcsóak. Netről rendelve biztosan tudsz olcsóbbat beszerezni.


Első hónapban sikerült mindkét gyerekem:).

2018. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

One step egy nagy rakás....

Rendeltem a netről 40dbot. Mehet a kukába.

Inkább maradok a Facellenél igaz 5db 2500 ft de sokkal jobb és erőssebb.

Én azt ajánlom amiket eddig kiprobáltam csak ez mutatta...

2018. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor az egyik lesz :D
2018. febr. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!