Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik selejtes óvszer, és...

Létezik selejtes óvszer, és ha igen, létezik, hogy ne vegyük észre, hogy az volt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy hallottatok-e már olyanról, hogy egy pár minden létező szabályt betartott, egy pillanatra sem történt behatolás óvszer nélkül, sem ujjról nem juthatott semmi a hüvelybe, a felhelyezés és levétel is szabályosan történt, el sem szakadt az óvszer, mégis kellett, hogy legyen rajta valahol egy kis lyuk, amin keresztül legalább egy partizán spermium kiszabadult és baba lett belőle?


Azt én is tudom, hogy elméletben minden lehetséges, de ténylegesen történt már ilyen veletek vagy ismerősötökkel?


2018. febr. 18. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nincs. Ezért hagy kamu ha valaki azt mondja hogy óvszer mellett lett terhes. Úgy vannak megcsinálva, hogy ha lukadnak, akkor végig hasadjanak, így esély sincs rá hogy ne vegyétek észre.
2018. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kis lyuk észrevehető, ha aktus végén vizet engedtek bele.
2018. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. De ezek szerint, ha van olyan kis lyuk, ami csak úgy vehető észre, ha vízpróbát csinálunk, akkor vízpróba nélkül észrevétlen maradhat mégis a hiba? MÉgsem reped minden esetben végig?
2018. febr. 18. 14:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy érthető legyen: 15 éve védekezünk ugyanazon márka ugyanazon típusával, sosem szakadt még el, és csak akkor lettem várandós,a mikor az akartam lenni és nem használtuk. Szerintem ennyi év alatt az óvszer is és mi is bizonyítottunk már, most mégis késik a vérzésem, ami kamaszkorom óta nem fordult elő, és nem is történt semmi olyan változás, ami előidézhette volna. Így meg vagyok ijedve kicsit. Tesztem nincs itthon, holnapig vagy holnap után reggelig izgulhatok, hiába diktálja az a józan eszem, hogy nincs min.
2018. febr. 18. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Késhet bármi miatt. Ilyen biztosan nincs amit leírtál.
2018. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az exemmel védekeztünk gumival . Egyszer fordult elő ,hogy valamiért random kibontottam egyet és felengedtem vízzel . Lyukas volt annak ellenére ,hogy elötte egy órája vettük . Van olyan ami selejtes de az szerintem nagyon nagyon ritka .
2018. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel kell fújni vagy vizet tenni bele minden aktus után és máris látjátok, hogy van-e rajta luk.
2018. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit írtál nem bizonyít semmit.

Véletlenek is vannak.

Az, hogy amikor akartál rögtön összejött annyit jelent, hogy rendben működött épp akkor a szervezetetek.

Évtizedek alatt az óvszer is lehet hibás és a hormonrendszered is változik.

Azért, mert 15 éve nem találkoztatok selejtes gumival az nem azt jelenti, hogy ebből a márkából ez a típus tutira megbízható és soha, de tényleg soha nem lesz belőle selejtes darab.

2018. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!