Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostibegytet szedek, csak...

Clostibegytet szedek, csak keves barnas menstruciom van, normalis ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A Clostilbegyt elvékonyíthatja a méhnyálkahártyát, valószínűleg ezért kevés és ilyen a vérzésed.

Sajnos, nekem nagyon elvékonyította, volt hogy csak 1 napig volt meg.

2010. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Buta kerdes,de ez most mit jelent terhesseg szenpontjabol?
2010. jún. 8. 10:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem túl jót. Bizonyos vastagságú nyálkahártya kell a teherbeeséshez. Segíti a peteérést, de "cserébe" vékonyítja a hártyát, ezért nem szabad sokáig szedni. Dokid nem nézte meg a méhedet?
2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem mellé Duphastont adott, hogy segítse a beágyazódást.
2010. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy nem szabad több hónapon keresztül szedni, mert többet árt mint használ.

A menstruációs vér az a méhnyálkahártya lelökődése, tehát ha kevés a menstruáció akkor vékony volt a mnyh.

Beágyazódáshoz úgy tudom 10 mm felüli vastagság a jó.

2010. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez volt az elso clostis honapom.Ma kezdtem a masodikat.Jol nezek ki ha mar ost ezt produkalja.
2010. jún. 8. 10:27
 7/18 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek,ezert csak telefonon tudom a dokimmal tartani a kapcsolatot.Csutortokon megyek itt dokihoz,csak az a baj,nem tudom mit szolnak hozza,hogy en otthon maganakcioba keztem.
2010. jún. 8. 10:33
 8/18 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem hagytál közte 1 hónapot, hogy tudj regenerálódni. Legközelebb pihentess 1 hónapot.

Egyébként Closty szedésekor célszerű ultrahangra is járni, hogy hogyan reagál a szervezeted, mert nagyon könnyen túl stimulál és akkor ciszták alakulhatnak ki. Tehát, akár külföldön vagy akár itthon mindenképpen orvosi felügyelet mellett szedd, nagyon fontos az uh-os figyelés!

2010. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
felhivtam a dokit,azt mondta nem kell kihagyni 1 honapot,ez csak az elso honap,amire igy reagal a szervezet.
2010. jún. 8. 13:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát, jó, reméljük tudja a dokid, hogy mit csinál.

Én már túl vagyok jó néhány Closti kúrán, de csak óvatosan, így semmi gubanc nem volt soha a menstruációmmal.

De ha neked máskor teljesen normális volt, most meg csak barnázol, akkor valami nem OK.

Az is lehet, hogy ez még nem is a menzi, csak az előtte szokásos barnázás.

És erről jut eszembe, a menstruáció első napja az amikor rendes vér távozik (nem barna) és onnantól számítva a 3. naptól kell szedni a Clostit.

Nem tudom, hogy jól értelmezem-e, ha nem akkor bocsi, de te barnázol és már szeded a Clostit?

2010. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!