Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dalacint szedhetek a baba...

Dalacint szedhetek a baba tervezés időszakában?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon begyulladt 2 fogam is.A doktornő Dalacint írt fel nekem.De annyira fájt es be volt dagadva hogy azt sem tudtam megkérdezni hogy lehet e baba tervezés időszakában szedni.

Kicsit agresszív gyógyszer nekem.Megy tőle a hasam meg mostanában idegesebb is vagyok nem tudom konkrétan hogy a gyógyszertől e mert egy szemet nem vettem be és akkor visszajött a nagy fájdalom..Úgyhogy inkább szedem.

3 hónapja nem védekezunk a férjemmel a kisfiunknak szeretnénk a testvérkét.

Eddig még nem jött.

De ártana e vajon ha ebbe a hónapba jönne?

A ciklus elején vagyok a 10.napon.

9-én jött meg 5 napig tartott.

Az ovum várhatóan március elseje körül lesz.

34 napos ciklussal.

Befolyasolhatja esetleg a ciklus lefolyását is?

Úgy értem hogy rövidebb vagy hosszabbra?


2018. febr. 19. 05:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nem ártana még...


Dalacin még annyira nem is erős, szedj probiotikumot, nehogy becsípj egy hüvelyi fertőzést a flórád borulása miatt, ha hasmenésed van akkor az is borult (nekem dalavvintól pl nem szokott lenni


Nagyobb baj a bakteriális fertőzés, amute Dalacibt szedsz, mint maga a gyógyszer. (Az sem árt még csak ha nem kezelik ki később okoz gondokat)


Ez kicsit lehangolónak hathat, de gondolj bele, hogy aki évekig próbálkozik, az nem szed semmit? Hátha most összejön?

Ciklust sosem figyeltem még, úgyhogy nem tudom ( sajnos

Gyakran szedtem tüszős mandulára szoktam kapni, régebben gyakran volt)

Fogfájástól alapból lehetsz ingerékeny (hasmenés is lehet attól is)

2018. febr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hasznos volt a válasz.
2018. febr. 19. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!