Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a terhesség jelei?...

I am Nephilim kérdése:

Ezek a terhesség jelei? Bővebben lent. Sürgős.

Figyelt kérdés

Az előző hónapban is az ovuláció előtt pár nappal fájni kezdett mindkét mellem és bimbóm. Aztán az ovuláció után enyhült a fájdalom, de nem múlt el. Aztán a menstruáció előtt egy héttel újból erősen fájni kezdtek, de ez nálam szokásos - ( az 1 héttel előtti mellfeszülés, elnehezülés, megdagadás). Pár nappal előbb is jött meg a menstruációm, mint szokott (általában 30-31. napra vagy pár nappal később szokott de most a 28. megjött.) A menstruáció alatt/után elmúlott a mellfájásom, de megint az ovuláció körül fájni kezdtek a bimbóim majd mindkét mellem.

Nem szedek fogamzásgátlót még. A barátommal óvszerrel védekezünk, viszont az elöző hónapban más betegségem is volt így kicsit úgymond "éhesebbek" voltunk egymásra és 4-szer gumi nélkül próbáltuk ki, de nem a megszakításos módszerrel addig el sem mentünk. Pár lökés után szárazra töröltük és újra vissza és ezt max. 2-3-szor elvégeztük. De utána egyből óvszert húzott. A barátom alig váladékozik.

Amit még hozzá fűznék, hogy szörnyen stresszes vagyok mostanában, emiatt is meg pályaválasztás előtt állok és a szüleim is rátettek egy lapáttal hogy elváltak.


Mit gondoltok? Sok esély van a terhességre?



2018. febr. 19. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagy az esélye.

Most erre mit lehet írni?

Annyira buták vagytok, hogy ha elsőre nem vert teherbe, akkor megnyugodtok, hogy így egyáltalán nem lehet teherbe esni.

Aztán egy hónap múlva bőgsz, hogy terhes lettél "védekezés mellett", mit csinálj.

2018. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már páran megnyugtattak, hogy semmi esélye. :) Szerintem én normálisan megkérdeztem és nem kéne ilyen ellenségesen fogadni a dolgot. Ezt értelmes emberek módjára, higgadtan átgondolva is lehet segítséget nyújtani, ahogy az egyik felhasználó tette itt gyk-n. Üzenetben rákérdezett jobban a körülmények és teljesen megnyugatott. Köszönöm neki. :)
2018. febr. 20. 20:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Annak a parnak hiszel, akik hamisan megynugtattak... És nem a tapasztalatnak statisztikának, vagy a másik 10 embernek, aki vettea fáradságot és 100-adjára egy felelőtlen tini kérdésére megírja, hogy lehet így tehetbeesni..


Tudod itt a gyakorin hetente vannak olyanok, mint te


Bnőm is állította, hogy nekik így nem csúszik be... Jah 3 évig nem is.. Aztán csak lett így egy fia



Egyébkent itt nem is ez a legnagyobb baj... Hanem az, hogy a pasid semmibevesz szex közben..."hiába mondtam neki"


Annak ellenére, hogy te is kívántad a szexet ez súrolja az erőszak határár..


"Pedig mondtam hogy most nem szeretném"majd ezt is figyelmetlenül hagyja??


Megszakításos módszerrel védekeztek...

Mert ez nem azt jelenti, hogy az utolsó pillanatban kapja ki... Hanem azt, hogy minden védekezés nélkül szexeltek, de nem addig, míg a férfi ejakuál...


Persze kicsi az esély, nem vitatja senki...de ha neked abban a kicsiben besikerül nem leszel kisegítve...


Csak azt ne képzeld, hogy védekeztek egyik nap húzunk óvszert másik nap csak a felénél..hafmadnap meg csak törölgetjük...



Remélem az én lányom okosabb lesz ilyen idős korára, fiamat pedig nagyobb tiszteletee tanítom..plusz, hogy így is lehet teherbeesni

2018. febr. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!