Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, terhes vagyok?

Mit csináljak, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A menstruációm alapvetően elég szabálytalan. Az utolsó január 9-15ig tartott. A naptáram szerint ebben a hónapban 5-én kellett volna megjönnie, tehát amikor a párommal együtt voltunk, azaz 10-én már 5napja késett. Azóta se jött meg és eléggé félek. Szombatom lesz két hete hogy együtt voltunk..szerintetek érdemes már tesztet csinálnom?

2018. febr. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszteljél szombat reggel. Utána meg menjél el orvoshoz.
2018. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Védekeztetek? Ha igen, akkor azért annyira nem kell félni, nekem simán késett már stressz miatt is.
2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Védekeztünk és sajnos csak utólag vettük észre, hogy elszakadt a gumi. Az együttlét után 6nappal kétszer volt nagyon kevés rózsaszines vérzésem, de azóta semmi. A hasam gyakran enyhén görcsöl, mintha megjönne és semmi.
2018. febr. 22. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár a beágyazódás miatt is lehetett a rózsaszín vérezgetés.

Érdemes lett volna esemény utánit bevenni, ahogy észrevettétek, hogy kiszakadt a gumi.

Akár tesztelhetsz egyet ma vagy holnap reggel, de szombaton már biztosat fog mutatni.

2018. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél, kérdező?
2018. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!