Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, de a párom...

Babát szeretnék, de a párom korainak tartja, lehet megoldás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretnék babát, de ö meg nem. Mi lehetne a megoldás? Nálatok is volt ilyen helyzet? Ti hogy oldottátok meg?
2018. febr. 23. 10:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

"Nálatok is volt ilyen helyzet?"

Igen. Kb veled egy idős voltam, 5 éve voltunk együtt akkor.

"Ti hogy oldottátok meg?" Szakítottunk. Fél év után közölte, hogy úgy érzi, mostmár ő is szeretné. Újra kezdtük, 4 hónapra rá terhes lettem.

Megszületett a lányunk. 3 éves volt, amikor szétmentünk. Vagyis én hagytam ott. Nem fogom kifejteni, miért, több dolog is közrejátszott, de 1 mindenképp, ami szinte borítékolom, hogy idővel téged is érintene, ha mégis babára kerülne a sor.

2018. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vard meg míg o is szeretne gyermeket, sunyi dolog lenne a hata mogott "szervezkedni" ez ugyben. Amugy is, az en velemenyem az, hogy idovel ugyis szet mennetek, ha neki meg korai lenne gyermeket nevelni, aztan nevelhetned nelkule.(boccs de ez is benne lenne igy a pakliban)
2018. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
12: fizetés függő, de remélem bejelentve alig keres, mert ha átvágdtad, nem sokat érdemelsz
2018. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12:es szerintem nem erdemelsz 1 ftot sem!!

Ez egy komoly dontes. Egy eletrol van szo!! Szted a gyermekednek milyen lesz apa nelkul felnoni?? Vagy a gyermek apja, ra haritottal egy nagy feleloseget amit o nem is szeretet volna. Sztem undorito vagy

Es ezt tuti figyelembe veszik a birosagon is amikor megallapitjak az osszeget

2018. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 12-es csak poénkodott.
2018. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mi is ugyan így voltunk csak nem 20 évesek vagyunk, hanem 25. Van lakásunk, kocsi, 6 éve együtt, biztos munkahely szóval a feltételek adottak.

Két éve szóba hoztam, hogy én fiatal anyuka szeretnék lenni Ő azt mondta, hogy még nem szeretne csak 28 éves kora körül (egyidősek vagyunk). Nem erőltettem, mert ezt a témát nem lehet. Eltelt egy év megint felhoztam a témát, hogy mi a véleménye ismét ezt mondta. Nem mondtam neki semmit, nem hisztiztem, nem követeltem.

Magamban őrlődtem, hogy én várjak "rá" miközben ő is elveszi az álmom úgymond ő nem veszi figyelembe, hogy én mennyire vágyom rá. Gondolkoztam, hogy most mi legyen, mert a kapcsolatunkban először értünk egy olyan szakaszhoz ami egy alap pillére lesz majd egyszer de a vágyaink nem egyeznek időben. Nem szóltam neki erről semmit.

Végül idén ő hozta fel a témát, hogy most már úgy érzi készen áll rá, így elkezdtük a projektet. :)


Tehát a lényeg, hogy semmikép ne erőltesd rá.

2018. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen megoldás van: VÁRNI. Ennyi, nem több. Hiába a 3 év, tiniként kerültetek össze, hidd el, rengeteget fogtok mindketten változni az elkövetkező 1-2 évben is. Nem kell ezt siettetni, mert ráfázhatsz könnyen.

Az ilyen esetek, mikor megoldásokat kerestek a gyerekszülésre, sokkal inkább önzés, mint amikor mások meg nem akarnak gyereket.

2018. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, hidd el nekem érdemes várni pár évet,ez tapasztalat. Amúgy meg gyereket csak akkor szabad vállalni,ha mindkét fél akarja! A megoldás hogy szépen vársz dolgozol,tanulsz pár évet.
2018. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

a legtobb valaszolo felreertette a kerdest.

nem arra gondoltam h kilyukasztom a gumit stb... hanem, hogy hogyan kotottetek kompromisszumot a gyerekvallalassal kapcsolatban......

2018. febr. 24. 23:03
 20/20 anonim ***** válasza:

20 évesen 3 éve voltunk együtt egy fiúval. 1 év múlva szakítottunk. Azóta 10 éve vagyok együtt a mostmár Férjemmel. Ilyen fiatalon ne vállaljatok gyereket. Igazából a fiú korával van a “gond”. Várni kell, nincs más megoldás. Ha 5 év múlva is együtt lesztek szerintem akkor kezdjetek el ezen gondolkozni.


31/N, 15 hós és 8 hetes anyuka

2018. febr. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!