Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes hogy babát várok?

Esélyes hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Mindig pontosan megjön, 29 napos ciklusaim vannak. A naptár szerint 7-én volt peteérésem, de sajnos akkor nem tudtunk együtt lenni, viszont 12-én és 15-én igen. Tudom, hogy kevesebb az esély így, de 21-én kellett volna megjönnie, így már 3 napot késik és semmi tünet, hogy meg akarna jönni. Csináltam egy tetszet, ami negatív lett. Lehetséges, hogy azért, mert még csak a napokban lehetett beágyazódás és nem telt el elég idő a teszt sikerességéhez? Éreztem szúrkálást a petefészkemben. Köszönöm előre is a válaszokat!
2018. febr. 24. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a számadatokat nézzük, meg a nagy könyvet, akkor nem túl valószínű, hogy terhes vagy. Ha 7-én volt ovulációd, akkor a 12-ei és 15-ei együttlét már túl késői volt. És 3 nap késésnél a teszt is negatív.

Viszont a nők nem gépek, hogy mindig minden hónapban minden pontosan és a megszokott módon történjen. Tehát ha később volt ovulációd, lehetsz terhes. Illetve ha nem így volt, akkor bármitől késhet a menzesz úgy, hogy nem terhes az illető. Még annál is, akinek évek óta szabályos, akár napra pontos menzesze van.

Pár nap múlva ismételd meg a tesztet, ha akkor is negatív, akkor tuti nem vagy terhes.

2018. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valamikor voltunk együtt ovuláció előtt is, de megmondom őszintén nem tudom melyik nap, általában be szoktam írni a naptárba az alkalmazásba, de azt elfelejtettem.
2018. febr. 24. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha ovu előtt együtt voltatok és abból baba lett volna már kimutatná 3 napos késésnél.

(Bár peteérésről annyit,hogy nekem is mindig minden pontos volt a gyerkőc mégis akkor jött,mikor egy héttel később volt valamiért-ugyan a nemvárt napján így is halványan már pozitív volt a teszt)

2018. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!