Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bennem maradt a gumi. Lehetek...

Bennem maradt a gumi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma délután szeretkeztünk a barátommal és amikor leszálltam volna róla az óvszer lecsúszott és bennem maradt. Ezt szerencsére AZONNALl észre vettük. A barátom az óvszerbe élvezett, az óvszer elég mélyre csúszott, a vége sem látszott ki, de amikor fölkeltem a tartalma KIFOLYT BELŐLEM. Ezután kiszedtük belőlem a gumit ami NEM SZAKADT KI! Egyből mentem és bő vízzel kimostam magam. Nem tudom hogy van e okom aggódni. Nemrég már volt hasonló problémánk kb másfél hónappal ezelőtt és akkor esemény utáni tablettát kellett bevennem ami sajnos nagyon káros és nem ajánlott. Nem tudom, hogy most szükségem lenne e a tablettára, ha nem maradt bennem a sperma, ráadásul az óvszer sem szakadt ki, nem szívesen venném be újra! Szerintetek? A peteérésem idejét kiszámoltam, az utolsó menstruációm első napja 2018.febr.13-án volt, a ciklusom pedig 33 napos. 1 hét múlva péntek-szombat-vasárnapon mutatta a termékeny napokat. Szóval a termékeny napjaim sem most vannak (bár tudom, hogy ez nem zárja ki a teherbe esést.)

Segítsetek!!!


2018. febr. 25. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen

Lehetsz terhes.


Bár annyira nem nagy az esélye..

Gondolj arra a sok nőre akik egészségesek

És hónapokat,éveket várnak babára.


Ezenfelül nemkizárt a teherbe esés esélye


Inkább szedj fogamzásgátlót+gumi

Az már védelem

2018. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hogy lehetsz!


Ha beléd élvez, is kifolyik a sperma, mégis addig többmillió elindul a méh felé.


De hogy az istenbe védeeztek ti, hogy minden második hónapban "baleset" van?! Nem kéne szexelni, talán!

2018. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az, hogy kimostad magad semmit nem ér. Az óvszerből simán folyhatott beléd spermium. Az, hogy nem rég volt hasonló problémátok,arra enged következtetni, hogy a párod nem megfelelő méretű, márkájú óvszert használ, vagy nem tudja felhelyezni normálisan. El nem tudom képzelni, hogy csúszhat le róla. Lehet, hogy jobban járnátok ha máshogyan védekeznétek.
2018. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát, mire kiszedted a gumit addigra már a spermiumok rég útra keltek odabent. A kimosás meg pláne semmit sem ér ilyenkor. De lehet hogy a pasidnak kisebb gumit kellene húznia mert ha amit használtok ennyire lötyög, akkor tán ez ellen tenni kéne. Vagy kihúzni mielőtt lelankad, mert ez nem normális dolog, vagy olyan bénák vagytok hogy szexelni sem tudtok rendesen.
2018. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már mindent elmondtak előttem.Szerintem válts tablettára,és valóban a gumi is valszeg túl nagy
2018. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényeltelen, hogy kiszakadt e a gumi, hiszen te magad írod, hogy került beléd sperma.. Persze, hogy kifolyt, mindenkiből kifolyik, mert gravitáció meg mittudomén. A kimosásos dolgod pedig nem is értem, feltételezem, nem nyúltál fel a méhedig... Szóval igen, lehetsz terhes.

Pláne, ha másfél hónapja vettél be esemény utánit, ki tudja, mennyire borult a ciklusod, és nem pont most volt e peteérésed.

2018. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Velem is tortent mar ilyen, nem lettem terhes! A gumin keresztul nem tud atmaszni a sperma.. ha biztos vagy benne hogy nem kerult a huvelyedbe a gumin kivulre..akkor nem sok esely van ra.
2018. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hàny évesek vagytok ti egyàltalàn hogy ennyi "baleset" ér? Nem igaz nem lehet normàlis méretű gumit hasznàlni és nem csúszna le.. Az eszem megàll. .
2018. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. nov. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!