Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor lehetek terhes?

Edina199619 kérdése:

Most akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

száz különböző oldalon száz különböző tapasztalatot olvasok ezért gondoltam, hogy felteszem én a kérdéseimet, bár már csak pár napom van a nem vártig.

A tüneteim az együttlét után egy héttel jelentkeztek. Először a hátam kezdett fájni alul ami 3 napig tartott de azt olvatam, hogy ez nem lehet jel. Aztán jött , hogy az egyik délután hányingerem volt de csak egy fél óráig szóval nem gondolom, hogy ez jel lenne. Most vagyok a nem várt előtt kb 5 nappal. 4 napja tapintásra érzékeny a mell alul és oldalt, úgy érzem, hogy a szagokra kicsitt rosszabbul reagálok mint eddig ami azt jelenti hogy ölendezésig fajul néha. Egyszer szurkált a haam alja de ez csak egyszer volt kb 5 nappal ezelőtt és kicsit több vizes folyásom van(amit eddig soha nem tapasztaltam, vagy csak olyan kis mennyiségben volt, hogy nem vettem észre) és most fájdogál a fejem meg a medence csontom , nem tudom ez mennyire tartozik hozzá :D. Meg még amiből azt ondoltam, hogy jel lehet, hogy imádom a kefírt és most nem bírom megenni egyszerűen.



2018. febr. 26. 20:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja meg még az, hogy 3 napja nagyon könnyen elsírom magam és ezt is olvastam, hogy jel lehet.
2018. febr. 26. 20:24
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tünetek egyértelműen pms tüneteknek tűnnek,de persze, a terhesség sem kizárt,ha "jókor" voltatok együtt.
2018. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért 100 különböző tapasztalat helyett 2 lehetősèg van igen vagy nem...
2018. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A százat a tünetekre értettem

Hogy nyilván mindenkinek más a tünete

2018. febr. 26. 20:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Életemben egyszer késett a mensim 8 napot semmi ilyen jellegű tünetem nem volt
2018. febr. 26. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen hamar nem is lennének tüneteid, istenem...
2018. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi 6os válaszoló, olvasgathatsz tovább szia :D
2018. febr. 26. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Te is olvasgassal meg kerdezo. Aztan majd egyszercsak meg kene jonnie. Es vagy megjon vagy nem. Aztan teszteljel. Olvasgatassal jobban telik az ido. Mas hasznod nincsen belole.
2018. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván amiket felsoroltál azok köztudottan a terhesség tüneteihez tartoznak. (így akár ha nagyon szeretnéd kicsit be is gondolhatod őket magadnak) De pl nekem a "nemvárt" előtt semmilyen tünetem nem volt. Utána is csak pár héttel jelentkezett pár dolog. (de nem az összes tankönyvi, vagy nem egyszerre, és olyan is amit nem sok helyen írtak én mégis tapasztaltam)

Ettől függetlenül sok sikert! De biztosat csak a teszt jelez. (ha egy tippet adhatok, ha ennyire várod vegyél jó minőségű tesztet. A gagyi 300 ft-os nekem még semmit nem jelzett a késés 4 napján mikor a predict már 1 nappal korábban is egyértelműen "virított" :))

2018. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, és dugtál mostanában, akkor lehetsz terhes. Ha valamelyik kérdésre nem a válasz, akkor nem lehetsz. Nagyjából ennyi biztos, a többi tippelgetés meg valószínűség.
2018. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!