Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január közepén tortent egy kis "baleset",ami miatt esemenyutani tablettat kellett bevennem. Semmilyen mellekhatast nem ereztem (vérzés,hanyinger,rosszullet). Aztan rendesen, amikor kellett,meg is jott a menzeszem. (Elotte feszult a mellem,mint a legutobbi 3-4 menzeszem elott,azelott evekig nem jelentkezett ilyen menstruáció elott). Most azonban meg semmilyen feszulest nem erzek a melleimben. 2 nap mulva kellene,hogy megjojjon. Kicsit tartok,hogy nem hatott az esemenyutani tabletta. A tablettat 16.an vettem be 32 oran belul. A menzeszem 31.-en jott meg, napra pontosan,mint ahogy kellett volna.
2018. febr. 27. 16:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Akinek vannak premens tunetei,azokanak szokott neha kiagyni,vagy minden honapban van?
2018. febr. 27. 16:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte egyáltalán nincs rá esély, de ha megnyugtat, csinálj egy tesztet. Ha január közepén összehoztátok, akkor az mostanra egyértelmű pozitív lenne.
2018. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!