Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt meglátni a...

Milyen érzés volt meglátni a pozitív tesztet?

Figyelt kérdés

4, hónap próbálkozásnál tartunk és annyira rossz mindig a negatív tesztet meglátni. :(

Sokszor elképzeltem vajon mit fogok érezni, amikor meglátom a 2 csíkot. Már azon megkönnyeztem és nagyon jó érzés volt amikor az ovulációs teszt pozitív lett.

Milyen érzés volt nektek, akik már átélték? Elterveztem már, hogy a páromnak úgy jelentem be, hogy a kutyusunk nyakába teszek 1 pár kis cipőt. :)


2018. febr. 28. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne görcsölj rá ennyire. Ez már annak a jelen, csak lazán, hidd el, úgy hamarabb jönni fog, szurkolok!
2018. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jó! :)
2018. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hidd el nem görcsölök :) Láttál volna az első 2 hónapban...az szörnyű volt. Valamiért azt hittem, hogy minden klappol a ciklusommal nekem tuti elsőre sikerül...

Már lenyugodtam és nem agyalok rajta csak néha eszembe jut napközben. Ezt a kutyás cipős dolgot meg már vagy 1 éve elterveztem, hogy így csinálom :)

2018. febr. 28. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:

Olyan ismeretlen szeretetérzés futott át rajtam. Amolyan lecsendesült, belső érzés, egy kisebb döbbenet mellett.

Hasonló ahhoz, amikor titkolózom egy meglepetésről, amit épp csomagolok. De szerintem ez egyénfüggő.

2018. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Teljes izgalomba jöttem és nagyon boldog lettem. Teljesen nem fogtam fel abban a pillanatban, csak apránként. Kívánom, hogy te is átéld mostanság! :)
2018. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jobban örülne a párod ha tőled tudná meg és nem a kutyátol. Nem a kutya lesz terhes.
2018. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ott leszek én is :D

A kutyusunk a "közös gyerekünk" imádjuk és ő főleg :) Azért fogom így csinálni, mert ismerem és tudom, hogy minek örülne igazán. :)

2018. febr. 28. 20:37
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, 4-es, 5-ös :)
2018. febr. 28. 20:39
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Engem hihetetlen nyugalom jart at. Csak ültem és nem hittem el. 9 evnyi fogamzásgátló utan a 2. Honap mar pozitiv lett. Nagyon duci vagyok. Világ életemben ugy konyveltem el magam hogy tuti totális káosz a hormonhaztartasom.lehet nincs is peteeresem es meddő vagyok.tenyleg ebben a hitben éltem. Es ennek ellenére ilyen hamar pozitív tesztet olyan csodakent eltem meg..szinte büszke voltam a testemre hogy ezek ellenére kepes vagyok teherbe esni. Ma már 3 éves :) sok sikert!!
2018. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Huuu, hát azt elmondani igazaból nem lehet . Nagyon örültem mind a négy alkalommal a pozi tesztnek. De az első 3után elvetéltem. A 4.-nél már nem volt annyira felhőtlen az öröm, nagyon féltem de pesze r.hadtul örültünk neki. Most 6hós kis óriásfiú (76cm és 8,8kg). Remélem a kistesónak majd nem kell 2év illetve 3 vetélés előtte.
2018. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!