Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy mindig megakarjátok egy idő után változtatni valamiben a párotokat? Miért nem lehet el fogadni, úgy amilyen és a pozitív tulajdonságait meglátni benne? Ti sem vagytok tökéletesek, mi mégsem csesztetünk titeket-e miatt.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez megint egy olyan kérdés,ami mindkét félre igaz!!!Minek ezen vitázni és miért gondolod azt,h a pasik nem "csesztetik" a barátnőjüket?
2012. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert magamból indulok ki :P De ne húzd így fel magad, biztos van kivétel is, csak nagyon ritka! :)
2012. nov. 21. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek a pasija MINDENBE beleszól. hogyan öltözködjön, hogyan sminkelje magát (egyáltalán ne sminkelje magát), nem engedi el bulizni külön a barátaival, mire ő hazaér a munkából, a csaj csinálja meg a vacsorát, de olyan precíz-pontosan, hogy a melegítésre se kelljen várni, amikor az ura leül az azstalhoz, már fogyasztható hőmérsékletű legyen a kaja. Csekkolja az előzményeket a laptopján, a facebookján parádézik, megszólja, ha este ahelyett, hogy a tévét lesné vele 10 percre bekapcsolja a számítógépet, és stb. Szóval ne gyere nekem ezzel az álszent-mártír "mi fiúk úgy szeretünk titeket, ahogy vagytok" dumával, mert a fenti példád mindkét nemre érvényes!
2012. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
" De ne húzd így fel magad," Már is megakarsz változtatni!Látod?! :D
2012. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor enyhén feminim hajlamú lehet a barátnőd pasija és biztos nagyon jó arc lehet.. Miért nem szakít vele a barátnőd?? Mint mondtam én magamból indulok ki, én ha járok valakivel, az azért van, mert szeretm és ha szeretem elfogadom úgy amilyen!
2012. nov. 21. 11:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Csajok, úgy érzem felborzoltam a lelki békéteket, én kérek elnézést eme buta, alaptalan kérdésért. :)
2012. nov. 21. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, te ilyen vagy, én lány vagyok, én is ilyen vagyok, de ha magadból indulsz ki, akkor ne egy általános érvényű kérdést tegyél fel a saját filozófiádból kiindulva, mert úgyis lesz olyan, aki megcáfolja, és megsértődik rajta. Persze, abban igazad van, hogy a lányok inkább ilyenek, mint a pasik. Egyébként szerintem egy kapcsolatban két ember formálgatja és csiszolgatja egymást egészséges esetben, de nem irányítva. Ez a lényege, hogy a két ember összhangba kerüljön, márpedig ez valamilyen szintű alkalmazkodást, változást követel meg mindkét fél részéről.
2012. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így van, jól beszélsz, de a változás szintje azért nagyon nem mindegy..
2012. nov. 21. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kedélyemet ugyan nem borzoltad fel :D

Nálunk alap, hogy a legkisebb mértékben sem szabályozzuk be egymást, szerintem annál undorítóbb viselkedés nincs.

Nem egymás őrei vagy szülei vagyunk.

2012. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na ritka manapság az ilyen jó fej felfogású lány. :)De van, kivétel, igazad van, tényleg általánosítottam.
2012. nov. 21. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!