Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés volt meglátni a...

Milyen érzés volt meglátni a pozitív tesztet?

Figyelt kérdés

4, hónap próbálkozásnál tartunk és annyira rossz mindig a negatív tesztet meglátni. :(

Sokszor elképzeltem vajon mit fogok érezni, amikor meglátom a 2 csíkot. Már azon megkönnyeztem és nagyon jó érzés volt amikor az ovulációs teszt pozitív lett.

Milyen érzés volt nektek, akik már átélték? Elterveztem már, hogy a páromnak úgy jelentem be, hogy a kutyusunk nyakába teszek 1 pár kis cipőt. :)


2018. febr. 28. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pánikba estem, hogy gyerekünk lesz. Sírva rohantam a páromhoz, hogy úristen terhes vagyok mit csinálunk most.

Mindezt 4 év várakozás utan a 4. lombik eredményeként.

2018. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

4 év után közösen láttuk meg a két csíkot. Lombikkal sikerült, pedig semmi gondot nem találtak egyikünknél sem. Még mindig nehezen hiszem el, de csodajó érzés, minél előbb legyen részed benne :)

27N

2018. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En panikba estem. Menzesz elott ket nappal, delutan csinaltam a tesztet. Mondvan csak ugy. Az elso probalkozos honap utan. Mivel rendeltem netrol parat, mondvan ugyis sok van miert ne. Na hat ott volt 2 csik :O leizzadtam, szinte panikroham jott ram. Jott fel parom vasarlasbol, mutattam neki es kerdezte hogy mit jelent, hogy ketto csik van rajta. Ez a panik, es aggodalom, felelem a mai napig tart. 24+3 hkm
2018. márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmi extra érzés. Abszolút semmi!! Mivel terveztük a babát és már a teszt előtt éreztem hogy terhes vagyok, pedig még a mensim se csúszott :) Mindkét terhességnél előre megéreztem, hogy ez most ebben a hónapban összejött :) A teszt elvégzése egy semmit nem mondó rutin feladat volt. Tényleg annyira éreztem a terhességet, hogy nem jelentett megnyugvást a teszt, mert egyértelmű volt számomra a terhesség :)
2018. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratulálok nektek! :)
2018. márc. 1. 12:09
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

Biztos voltam benne, hogy nem sikerül hamar a gyerek. Valahogy a családba minden nőnek női ágon problémája volt a teherbeeséssel, pláne, hogy 15 évig szedtem fogamzásgátlót. Abbahagytam és rögtön sikerült, nem tudtam elhinni. Este fél 8-tól hajnali 3-ig ültem az ágyon mozdulatlanul, vártam a Férjemet haza, hihetetlen boldogság volt. Most januárban megint elkezdtünk próbálkozni, gondoltam a kislányunknál csak szerencsénk volt, meg is jött sajnos. Sírva hívtam a barátnőmet. Tudom butaság, de csalódott voltam. Volt egy érzésem, hogy valami nem oké, sokkal enyhébb volt a vérzés, plussz dpo. 9-en “jött meg”, úgyhogy dpo. 11-en csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Azt hittem kiugrom a bőrömből a boldogságtól és eközben nagyon megijedtem, hogy úristen vérzem!


Kívánom, hogy sikerüljön Nektek minél hamarabb!


15 hós kislány és egy 8 hetes pocaklakó anyukája:)

2018. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Micsoda történet! :) gratulálok mindkettőjükhöz! Nagyon szerencsés vagy!
2018. márc. 1. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!