Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 héttel a nemvárt előtt...

Ha 1 héttel a nemvárt előtt olyan érzés van a hasamban, mintha meg akarna jönni, attól még lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Első próbálkozós hónap.

1 hét múlva kellene megjönnie, és egyelőre semmi különbséget nem érzek, sőt, azt érzem az alhasamban, mintha meg akarna jönni...


2018. márc. 2. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Semmi jelentőséget ne tulajdoníts neki. Akármit jelenthet.
2018. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez az érzés akkor is normális ha terhes vagy és akkor is ha nem és meg fog jönni. Viszont a teszt már jó eséllyel kimutatná.
2018. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 héttel a menzesz előtt? De hát még csak 1 hete voltunk együtt... Úgy érzem, korai lenne még a teszt
2018. márc. 2. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
1 héttel a vérzés előtti szexből valószínűleg nem lesz gyerek, mert akkor peteérés se volt valószínűleg.
2018. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1 hetet voltunk együtt és 1 hét múlva fog megjönni = félidőben voltunk együtt, a menzesz előtt 2 héttel
2018. márc. 2. 15:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted a teszt korai, akkor az érzés amit érzel nem lenne korai ha ez a gyerek miatt lenne?


Meg fog jönni, azt érzed.

2018. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az érzés akkor is korai, ha nincs baba, és meg fog jönni, mert ilyen korán nem szoktam ezt érezni
2018. márc. 2. 15:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Pfu.. egyesek nem igaz, hogy egy ilyen egyszeru kerdest nem tudnak ertelmezni.

Kerdezo: ez meg barmit jelenthet, sajnos csak a varakozas a megoldas. En nemvart elptt ket nappal teszteltem... Nem tudnam megmondani, hogy miert.... Elsonhonap volt nekunk is, es pozi lett mar a teszt. De akkor erdemes tesztelni, ha kesik :)

2018. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Jó, hogy van, akinek sikerült elsőre értelmezni :)))

Tudom, hogy még ki kell várni ezt a hetet, csak már annyira odafigyelek, és annyira ki vagyok élezve a testem minden apró változására.....

2018. márc. 2. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy még ki kell várni ezt a hetet, csak már annyira odafigyelek, és annyira ki vagyok élezve a testem minden apró változására....."


Ne legyél. Mert ha csak 6-8-12 hónap alatt jön össze a baba, abba beleőrülsz, ha már elsőre ilyen vagy.

Legyél olyan, mint eddig, ne ezen pörögj folyamatosan. Éld az életed, hidd el, jön majd az a baba, akkor is, ha nem ekörül forog az életed.


Ja, a tüneteket az agy is tudja ám produkálni... SZóval ezért sem érdemes annyira ezen görcsölni.

2018. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!