Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne hogy terhes lehetek...

Érdekelne hogy terhes lehetek e? ha megszakításos módszerrel történt a dolog. És kivülre élvezett a vaginámhoz. Ezt az eset után vettem észre. Most járok 5. napnál az együttlét óta. Mikor jelentkezhet az első tünet? Márc 8. -án kell mensiznem.

Figyelt kérdés
Oltásokat nem kérek. Köszönöm a válaszokat.:)
2018. márc. 4. 12:43
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
78%
És attól hogy ismered a vagina szót még nem vagy okos.... felháborító vagy! És szánalmas!
2018. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Kedves valasz irok. Nem mondtam hogy nem terveztuk a gyereket. Csak azert irtam ide mert erdekelnek ezek a dolgok kivancsi vagyok a velemenyekre. 13. Napnal voltam akkor a mensim utan. De azt tudni kell hogy nem esek konnyen teherbe. 28 napos a mensi ciklusom.
2018. márc. 4. 13:35
 13/54 anonim ***** válasza:
72%
Ha mind ketten tervez érek akkor a párod nem húzná ki. Szerintem inkább te reménykedsz hogy így összejön, és mondhatod a párosnak, hogy a te hibát, hogy becsúszott, nem huztad ki időben.
2018. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Akkor szoval nagyobb igy az esely a gyerekre hogy nem pisilt az elozo sex utan. De amint mondtam nem vagyok az a teherbe esos konnyen tipus.
2018. márc. 4. 13:47
 15/54 anonim ***** válasza:
77%

Akkor pont beletrafáltatok a termékeny napokba.

2 ember vagy tervez gyereket,ez esetben nem akadályozzák meg,hogy a férfi beleélvezzen a nőbe,vagy nem tervez,ebben az esetben pedig tudatosan védekeznek.

Még mindig nem jöttem rá,hogy ti melyiket szeretnétek.

2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Persze,hogy több az esély rá,de ez tényleg egyértelmű.Hiszen a vizelet gyakorlatilag kimossa a spermiumokat a húgycsőből.
2018. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
A mensi utan 13.nap az pont a termekeny nap? Azert kerdezem mert kiszamitani sose tudtam.
2018. márc. 4. 14:00
 18/54 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Lehetsz terhes. De jo, ha tudod, hogy pasit gyerekkel nem tudsz megfogni.

Az meg netto butasag, hogy nem vagy a konnyen teherbeeso tipus. Inkabb azt mondanam, hogy szerencsed volt, hogy nem jott ossze egy nem kivant terhesseg. A megszakitasos modszer meg soha nem vedekezes. Amig nem vagy tisztaban a dolgokkal es meg szamolni sem tudsz, ne szexelj. Sajat erdekedben.

2018. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Jöv.heten kell megjonnie a mensimnek. Semmilyen tunetet nem tapasztaltam meg. 5.ik napja hogy egyutt voltunk.
2018. márc. 4. 14:21
 20/54 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid,akkor (kb.)a 14.nap körül van peteérésed.

Az ovuláció,"hivatalosan" a következő mensi első napjától VISSZASZÁMOLVA 14 nap.

Vagy te úgy értetted,hogy elmúlt a vérzésed és attól számolva történt a 13.napon?

2018. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!