Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Apaval kistesot szeretnenk....

Apaval kistesot szeretnenk. Volt, akinek ugyanolyan tunetei voltak, amikor babas lett, mint amikor megbetegedett?

Figyelt kérdés

A megfogalmazas csak poen, kivancsi vagyok, ilyen hulye napom van ma :D


A kerdesem viszont komoly: pont ugyanolyan tuneteim vannak, mint mikor meg szokott jonni, kb. 4-5 nappal lehetek elotte, mar puffadok, kicsit erzekeny a hasam meg a mellbimbom, pont, mint egy honapja. Szeretnenk a ferjemmel masodik gyermeket. Az eredekelne, hogy volt-e olyan, akinek ugyanugy voltak pms tunetei, mikor sikerult a baba, mint egyebkent, menzesz elott?


A fiamnal masfajta tuneteim voltak, gorcsoltem mar a 12. dpo korul, amikor lett egy halvany tesztem, de az masfajta gorcsoles volt, szakaszosan jott, nem ugy, mint mikor megjon. Tudom, hogy minden varandossag mas, de van, akinek pont ugyanolyan tunetei voltak, es mar szomorkodott is, hogy megint nem sikerult, aztan megse jott meg?



2018. márc. 6. 11:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem fejeztem be a magyarazat elso mondatat, szoval kivancsi vagyok, valaszol-e valaki csak a kerdesre a magyarazat elolvasasa nelkul :)
2018. márc. 6. 11:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

LOL, ez fájdalmas volt. :D


Igen, nekem mindig csak PMS tüneteim voltak. Az első nem PMS tünet az volt, hogy nem jött meg. :)

2018. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már szornyulkodtem a kérdésen, de elolvastam a magyarázatot is :)


Én biztos voltam benne, hogy megint nem sikerült fajt a mellem és olyan nehéz volt mint mielőtt megjön.

2018. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus... 😂😂😂 Zseni vagy!
2018. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó!!! 😂😂😂
2018. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, johetnek meg!


#4 meg #5, vigyazzatok, nehogy lepontozzanak a haszontalan valasz miatt 😆

2018. márc. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!