Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 12re?

Ki nem várja március 12re?

Figyelt kérdés
Nekünk ez már a harmadik baba lenne. Van két kisfiam, még egy kislány hiányzik a családba.
2018. márc. 7. 10:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
En pont akkorra nem varom, de mar most a het vege fele is megjohet. Mi masodik babat szeretnenk a kisfiunk melle, a neme mindegy, de egy kislanyt mi sem bannank:)
2018. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én 10-ére nem várom :) Első baba lenne, és első próbálkozás, úgyhogy hatalmas az izgalom :)
2018. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
En is 11- 12 re nem varom. Elso baba lenne. De masodik terhesseg.
2018. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 15-re nem várom. :)
2018. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kívánok pozitív tesztet?
2018. márc. 7. 14:57
 6/26 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom 11-13 között nem várom :) Drukkolk nektek
2018. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Izgii

#1

2018. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és valakinek valamilyen tünet? nekem olyan megjön érzésem van, már kb egy hete. Pedig csak aznap szokott lenni ha kimaradt mindig a menzesz. Meg amiz észre vettem, hogy nagyon fáj a derekam. Nekem az első kettőnél is fájt mikor még hasam se volt szinte. Most is korainak tartom.
2018. márc. 7. 18:31
 9/26 anonim ***** válasza:
#6 nekem is megjön érzésem van. De semmi. Egyénként semmi tünet, de hat ilyen korán nem is lehet még :)
2018. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanaz, mint mult honapban, erzekeny mellbimbok es 1 napig volt puffadas mindjart-megjon erzessel tegnap, innentol legutobb par nappal kesobb megjott. Ma lottem egy olcso one step tesztet, sok mindenre nem szamitottam, es negativ is lett (februar 25 korul lehetett ovu, ha volt).


Kerdezo, mi lesz, ha a harmadik gyermek is kisfiu lesz?


En azon gondolkozom, hgy nem fogom akarni majd tudni a nemet, legyen meglepi a szulesnel. Van meg valaki igy?

2018. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!