Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek vegyem fel a mai...

Szerintetek vegyem fel a mai hőmet a görbémbe? Véletlenül elfelejtettem odatenni a hőmérőt az ágy mellé, aztán amikor kimentem érte a fürdőbe, elfelejtettem és már csak kb 15 perc múlva mértem meg álló helyzetben. (hüvelyben szoktam)

Figyelt kérdés
Eléggé magas volt: 37,00. Szerintetek befolyásol valamit az ovu meghatározásánál, ha ezt most kihagyom, vagy lényeges most ez az emelkedés... Viszonylag elején vagyok a ciklusomban... Huhh, ezt kicsit körülményene írtam le, de értitek a lényeget. :-))
2010. jún. 9. 18:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. jún. 9. 18:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel, vagy úgy, hogy pirossal jelölje, hogy ne vegye figyelembe, lehet hogy ez még nem az ovud lesz, elég korán van, hacsak nem szokott nagyon korán peteérésed lenni.
2010. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Mégcsak ez lesz (lenne) az első teljes görbém. Így nem tudom biztosra. Most kezdem az ovu tesztelést is. Szerintetek melyik nap csináljam először? Ma kíváncsiságból kipróbáltam egyet, negatív volt. A második vonal annyira halvány volt, hogy nem is tudom volt-e... :-)
2010. jún. 9. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
SZia...akár már ovud is lehet..én tegnap voltam a 11.napon és a doki már 22-23 mm-es tüszőt látott..tehát akár ilyen korán is lehet..
2010. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2010. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak..tudom nem tőlem kérdezted de nekem mindig 29 vagy 30. napon jön meg, és ennek ellenére 10 vagy 11.napomon van az ovum majdnem mindig..tehát nekem bőven hosszabb a luteális szakaszom mint 14 nap..tehát akárkinek is lehet korábban a pé
2010. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor van hogy 20 nap a luteálisod? Hú, én azt hittem az nem túl jó. Hát, a kérdező akkor majd meglátja, de mozgástól simán felmehetett így a hője.
2010. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyi még, hogy segít, ha figyeled a nyálkát is, nem kell felnyúlni hozzá szerintem.
2010. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen a mozgástól is felmehetett a hője..amúgy

Doki azt mondta nem gond, hogy annyi a luteális szakasz, az lenne baj, ha az lenne kevés..így nagyobb az esély..szervi bajom nincs, hormon bajom sincs..nyálkahártyám a mensi kezdése előtti napon 17-20 között szokott lenni..arra is azt mondta még belefér, normálistól talán vastagabb de még nem kóros.

2010. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

29-30 naposak a ciklusaim. Szerintetek akkor mikor kezdjek ovu teszteket csinálni? A mai negatív volt...

Köszönöm a válaszaitokat. Ti mióta próbálkoztok/esetleg van már gyereketek?

2010. jún. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!