Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, de tegnap előtt és tegnap este elfelejtettem bevenni(6. és 7.darab).Ma reggel bevettem mindkettot, egyiket kevesebb mint 10 óra késéssel.Pénteken szeretkeztünk a párommal, de nem élvezett belém.

Kb. 20 perce pecsételő vérzést észleltem.


A konkrét kérdésem az, hogy ez a beágyazódás folyamatát jelzi-e vagy lehet amiatt,hogy egyszerre nagyobb adag hormon került a szervezetemben?

Mivel az első héten maradtak ki, nem hinnén, hogy a menstruációm lenne.

Köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 18. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem estél teherbe.
2011. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ijesztgetni hogy terhes leszel de ha kicsit jobban utána járnál akkor nagyon sokszor felhívják az ember figyelmét hogy ha egy nap is kimarad a fogamzásgátlóból akkor másnap hiába veszel be kettőt nem ér semmit . erre nagyon figyelj oda. a te érdekedben írtam ezt nem sértésnek és remélem nem veszed annak :)
2011. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*nem ijesztgetni akarlak*
2011. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek. A gyógyszer leírásban úgy áll, hogy ha elfelejtetted másnap vedd be, akkor is ha kettot veszel egyszerre. Mondjuk ebben az esetben az elsőt nem másnap hanem harmadik nap vettem be..és azt sem azért, hogy akkor hátha nem esek teherbe...csak biztos ami biztos alapon.

Persze ez attól is függ, hogy hányadik hét.

Viszont nem ennél a ténynél kell leragadni.

2011. ápr. 18. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, mivel az első héten maradt ki a tabi, nagyon kicsi az esélye a fogamzásnak.
2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó héten kihagyott tabletta a legrizikósabb, ha a második héten maradt volna ki, akkor még mellévédekezned sem kellene. De szerintem így, hogy nem élvezett beléd a párod, nem lesz probléma, DE a kimaradt tabletták miatt még legalább 1 hétig védekezzetek mellé óvszerrel.
2011. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!