Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki a napokban nem várja?

Cukicsillag2017 kérdése:

Van aki a napokban nem várja?

Figyelt kérdés
Tegnap óta késik. Tesztet még nem csináltam, várok még pár napot. Csak érdekelne izgul -e még rajtam kívül valaki. :)

2018. márc. 11. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Én szerdára nem várom.
2018. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mara vagy holnapra nem vartam, negativ a teszt.
2018. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

En mara nem vartam, eddig nincs is mensi.

Tegnap en teszteltem, mert sejtettem, hogy valami van (sokadik terhessegem, mert mar tobb vetelesem volt es mar tudom, hogy kb milyen tuneteim vannak, vagy epp nincsenek, amikor baba van).

Halvanyan, de pozitiv lett tobb teszt is, szoval bizunk benne, hogy valoban terhes vagyok.

Par napot varok es tesztelek meg egyet.

2018. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok. :) Én még nem mertem tesztelni mert volt már hogy késett, így még várok. Milyen tesztet vettél? Predictor early van itthon, még régebben vettem. Elvileg ez érzékeny, de késésnél talán már mind mutatja.
2018. márc. 11. 20:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem kedden kéne nem megjönnie, de novemberben volt missed abom és kicsit tartok tőle, hogy újra megismétlődik. Szóval alapvetően nem várom, de vannak pillanatok, amikor meg várom, meglátjuk :)
2018. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csütörtökre nem várom.. nem is érzem egyenlőre, hogy meg akarna jönni. Nem akarok meghülyülni, de anyukám mesélte, hogy ő onnan tudta, hogy kismama lett velem, hogy folyamatosan szédült. Most velem ez van, úgyhogy kapaszkodok ebbe a kis jelbe, hogy hátha velem is ugyan ez történik.:D Drukkolok mindenkinek! :)
2018. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tegnapra nem vártam. Nem is jött. Ma veszek tesztet. 😊
2018. márc. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

En clearblue-val teszteltem eloszor (nem digitalis, hanem a sima) majd ket fajta filleres teszttel, markat nem irok, mert nem “ismert” markak, raadasul nem is Magyarorszagon vagyok.

Ez az en kerdesem, ilyenek lettek: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

(Azert irtam ki, mert a clearblue elbizonytalanitott, regen jo teszt volt, de sok rosszat olvasok rola mostanaban.)


A predictor early jo teszt kerdezo, en mar nem veszek ugyan, mert meg maradt meg az olcsokbol, ugy latom, hogy azok is mukodnek.


En onnan sejtettem, hogy valami van, hogy mensi elott 2-3 nappal mindig jon par pattanas az arcomon, most nem lett, helyette mar par napja lukteto fajdalom idonkent a petefeszkemben azon az oldalon, amelyik ovulaciokor is fajt. Mast nem erzek, de most mar hivatalosan is kesik a mensim, remelem igy is marad.

Drukkolok nektek is!

2018. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom, múlt hónapban volt egy kémiai terhességem... nagyon reménykedem,hogy ebben a hónapban sikerül.. mindenkinek szorítok! ☺
2018. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugyan még nem jött meg, de csináltam tesztet reggel első pisiből (predictor early) mert már 4 napja késik, de negatív :( El is szomorodtam :( ismét...
2018. márc. 13. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!