Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Trimeszter vitaminon kívül,...

A Trimeszter vitaminon kívül, más vitaminoknál is előfordul, hogy felborítja a ciklust?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalatok érdekelnek!

2018. márc. 11. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ebben sincs semmi olyan, ami felborítaná.
2018. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyik vitamin sem borítja fel a ciklust.
2018. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A vitamin honlapján is kint van a gyakori kérdéseknél, hogy mi az oka, hogy felborul tőle a ciklus. Nem ez volt a kérdés.
2018. márc. 11. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Marketing...hogy azt gondolják a nők,hogy több,jobb ez a vitamin.Nézd meg az összetevőit.Semmi extra nincs benne,olyan mint más.Lenkei "lóadag" vitaminjai sem borították fel senki ciklusát...
2018. márc. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nemsokáig szedtem a trimesztert



De 2-3nap késéssel jött meg 3 hónapon keresztül a mensesem


Azóta már helyreállt

2018. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg szedtem a trimesztert mindig vagy késett 5 napot vagy előbb jött meg,ahogy abba hagytam visszaállt,én is furcsálltam,most egy másikat szedek,és rendesen 28 napra jön meg mint mindig.Viszont ami a trimeszter előnyére legyen írva,a hormonsorom nagyon szép lett amíg szedtem,előtte voltak gondok.
2018. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Femibion babatervezést szedtem az nem borította fel a ciklusom.

Nagy baby projektbe voltunk, így több dolgot kipróbáltam sokan szednek E vitamint én is kipróbáltam, na attól csúszott egy hetet.

Sok sikert.:)

2018. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!