Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később volt ovum, később...

Ha később volt ovum, később jön meg?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. 21.nap volt ovum. Most a ciklusom 33. Napján vagyok, menzimnek nyoma sincs. Kezdtem megörülni, hogy baba van, de ma a 10es tesztem negatív lett a 12. Dpomon. Tudom, hogy már halványan mutatnia kellene valamit. :( ha később volt ovum akkor később jön meg? A neten keresgettem szakirányú válaszokat, de sehol nem látom hol lenne ez leírva. Itt a GYIKen látom, hogy azt írjak, hogy kitolódik a ciklus, de én szívesen olvasnék cikket erről. Titkon azért reménykedem, hogy mégiscsak baba van, azért érdekel.
2018. márc. 12. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy később.

Egészséges esetben a luteális fázis fix hosszúságú, azaz bármikor is következik be az ovu, onnantól számítva ugyanannyi nap telik el a menstruációig, ha nem esel teherbe hogy ne jöjjön meg.


Luteális fázis hossza átlagosan 14 nap.

21+14=35 napos ciklusra számithatsz. Értelemszerűen csak utána számít késésnek, utána van értelme tesztelni.

2018. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen így van.

Ha 21 napon volt ovud 35 napos lesz a ciklusod.

Nekem is volt így.

2018. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát sajnálom. Várom akkor a menzimet. :(
2018. márc. 12. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
21 napon nem voltatok együtt?
2018. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De együtt voltunk.
2018. márc. 12. 14:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor van esély.

Miért várod a vérzést?

Ha nem jön meg tesztelj

2018. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a luteális fázis általában ugyanannyi. Ilyenkor bizony kitolódik a ciklus ès "kèsik" a menstruáció pont annyit amennyit az ovu kèsett
2018. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, akkor annyival hosszabb a ciklusod, amennyit kesett az ovud.

Nekem 28 napos a ciklusom, 14. napon szokott lenni az ovulaciom, kb evi egyszer van ilyen. A 18. napon volt vegul. Igy a mensit sem a 28. napra vartam, hanem 4 nappal kesobbre, de nem jott es halvany pozitiv a tesztem.

Szoval ugy nez ki, hogy a petevel nem volt gond, csak az ovu csuszott meg.

De a tesztelest is a megkesett ovuhoz kell ertelemszeruen idoziteni, a kesest is csak ahhoz kepest szamitsd.

2018. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Marmint olyan van evi egyszer, hogy kesobb van ovum. Zavaros lett.

2018. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem késői (18-19. napi) peteéréssel a 34. napon volt először halvány, de tényleg baromi halvány 2. csík. Aztán napról-napra erősödött. Még ne add fel :)
2018. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!