Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal megbeszéltük, hogy...

Párommal megbeszéltük, hogy gyereket szeretnénk, de?

Figyelt kérdés

Szóval 2-3 hete leültünk, és megbeszéltük, hogy indulhat a babaprojekt. Építkezünk, pont ideális lenne, ha teherbeesnék mondjuk elsőre, mivel munka mellett levelezőn egyetemre is járok, még szakdoga időszak előtt szülnék.

Párom is így vélekedett, viszont azóta akárhányszor szexelünk, idő előtt kihúzza.

Kérdeztem, azt mondja még várna pár hónapot. A gond, hogy ha mostanában nem kezdjük el, akkor 5 év múlva tudnék munka miatt gyermeket vállalni.

Igazából csak megerősítést szeretnék, esetleg nálatok volt ilyen, hogy a párotokban kicsitt később "ért" meg a dolog?

Még annyi, hogy nap közben többször poénkodik a dologgal. Lehet csak fél?

27n,35f 6 éve együtt


2018. márc. 13. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Szia szerintem 35 éves férfi már tudja mit akar/tudnia kéne én szerintem ,nem akar gyereket az már tuti,pár honap? Mivel lennétek előréb? Vagy milesz pár honap mulva ? Ecerüen csak huzza az idöt hátha elfelejeted a gyerek témát.boccs ha nyers voltam 26/N
2018. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Én a szakdolgozatot biztos megvárnám, csak után kezdenék bele. De nem igazán értem azt, hogy most vagy 5 év múlva. Mért pont akkor?
2018. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Két évem van a suliból, utolsó -félév már szakdoga felkészitő. Utána 3 év szakmai gyakorlat kötelező, hogy lehessen praxisom. Szerintem fontos, nem szeretném ezt a hérrom évet elhúzni még.
2018. márc. 13. 12:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Három*
2018. márc. 13. 12:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet, hogy beijedt. Szerintem sok férfi (és nő) (és tisztelet a kivételnek :)) van úgy - szerintem - hogy persze akar, akar, de fél a Most-ot elrontani valami ismeretlenért, ezért aztán halogat mindent, ami nem az élvezetről, kényelemről vagy napi sürgősebb muszájokról szól, hanem a következő "lépcsőfokokról", de az idő meg szalad. Mást nem tudsz tenni, mint hogy őt kérdezed meg. Azért egy hónapban kb. 25-30 százalék az esély teherbe esni, ha jókor vagytok együtt. Bár sokaknak beválik, de ennyire nem lehet megtervezni sem most, sem később majd azt a gyereket...
2018. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem először be kéne fejezned a sulit, ja utána meg pár évet legalább dolgozni. Az jóval több lesz, mit 5 év.
2018. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, már dolgozom 5-6 éve :-)
2018. márc. 13. 12:49
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelműen megmondta: ő még várni akar pár hónapot. Gondolom tisztában van vele, hogy utána pár évig neked nem jó. Szóval csak húzni akarja az időt.

Valószínűleg egyáltalán nem akar gyereket, csak nem meri bevallani.

2018. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell a legrosszabbra gondolni. Nem kell ijesztgetni h.biztos nem is akar gyereket. Szerintem nem var o sem par honapot. Az en ferjemnek is kellett kis ido,most meg mar a 2.babankat varjuk.Van akinek tobb ido kell h.rahangolodjon a temara.
2018. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

És milyen hangulatban zajlott a megbeszélés? Te győzködted, ő belement vagy ő volt a lelkesebb?

Ha előbbi, akkor valójában nem akar, még bizonytalan.


Egyébként nem, nem volt ilyen nálunk. Sokáig vaciláltunk, de amikor döntöttünk (mindketten, nem kellett rábeszélni), akkor nem hátráltunk.


Második gyerekkel volt az, hogy neki több idő kellett (jóval több, mint nekem), de kivártam.

2018. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!