Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelenthet? Eleg fura.

Ez mit jelenthet? Eleg fura.

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy ez melyik kategoriaba tartozik, de ha azt nezzuk ebbe is beletartozik. Szoval 18 eves lany vagyok, es a baratommal 2 es fel eve elunk szexualis eletet, mindkettonknek a masikunk volt az elso. Viszont megszakitast alkalmazom. Tudom..tudom..de nem kell a kioktatas, kerlek szepen titeket. Nem ezert irok. Hanem azert, hogy ez jelenthet e valamit? Mostanaban olyan almaim vannak, amibe vagy terhes vagyok vagy csak tesztet csinalok es pozitiv, vagy volt olyan is, hogy egy jo baratnom lett terhes, es dicsekedett nekem. Es ugy szerintem nem visel meg ez az alom, csak olyan..furcsa.. viszont mostanaban ilyen letortseget erzek, de mar azelott is mielott ezek az almok kezdodtek. Volt mar hogy tesztet csinaltam, mert kesett masfel hetet de vegul megjott. Lehet a tudatalattim akar valamire ravezetni? Hogy nem kene a megszakitas? Hanem hasznaljunk valamit?

Es igen..hogy megvalaszoljam elore: 2 es fel ev, ahogyan font irtam, azota megszakitasosan. Volt hogy meg az elejen becsuszott egy ket baleset, 1x vettem be esemeny utanit, azutaninal mar nem, es nem lettem terhes. Tudom van akinek konnyen osszejon, van akinek nem. De nem ez a lenyeg most. Elore is koszonom a valaszokat.



2018. márc. 13. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván te magad is tudod, hogy amit teszel, az helytelen. Nem védekezel, tehát lehetsz terhes. És ez egyre jobban felszínre tör benned.

És nem gondolnám, hogy akkora jó dolog lenne most még az életedben egy nem kívánt terhesség. Szóval tessék védekezni!

2018. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi a lényeg? Mert arra nem jöttem rá. Azt csinálsz amit akarsz, sok módszer biztonságosabb a megszakításnál, de ha te gyereket, vagy abortuszt akarsz, akkor pont jó lesz.
2018. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod tudod...akkor MIÈRT? Tènyleg kiváncsi vagyok
2018. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan ez az aggodalom ami az írásodban is van, okozza ezeket az álmokat.

Ha majd nem orosz rulettet játszotok, akkor majd megszűnnek az álmok is.

Ha a másik oldal is aggaszt, hogy vajon így miért nem esel teherbe, akkor megnyugtatlak? Sokan vannak akik egy életen keresztül megszakítással védekeznek, és csak akkor esnek teherbe, ha nem védekeznek.

Nyilván ezzel nem arra akarlak terelni, hogy jó amit csináltok,de ha nem bánnátok ha mègis tehetbe esnél és ha észnél van az ember, főleg a férfi, akkor elég biztonságos.

2018. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tudatalattid, hanem a józan eszed vezetne rá hogy védekezz már normálisan! Te is tudod hogy ez nem az.
2018. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire jo ez a hazardirozas? Mondj egy okot...
2018. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondolom senkit nem erdekel, de azert megirom, hogy azutan az almok utan pozitivat teszteltem. Es nem kell a kioktatas, lenezes, stb. Nem bantam meg, sot, orulok! Elfogadta mindenki.

De igy visszagondolva ezert almodtam ezeket, mert tenyleg terhes vagyok. Vagy nincs osszefugges?

2018. jún. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!