Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sanyargatás mellett teherbe...

Sanyargatás mellett teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Kb1 hónapja sanyargatom magam hogy 5kg-t lefogyjak..sikerült is viszont most már 5. napja késik és max csak 1 napot késett eddig mindig, a párommal voltunk együtt egszakításos módszerrel, tegnap csináltam tesztet negatív lett. A fogyás miatt késhet vagy tehres lehetek úgy is hogy sanyargattam magam?
2018. márc. 14. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű a sanyargatás és a fogyás miatt.
2018. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Lehetsz.
2018. márc. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Inkabb az ostoba fogyokuras modszer miatt keshet. Modszer.... Nem sanyarhatni kell kagad, hanem eletmodot valtani. Tobb ertelme lett volna
2018. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már egy hete megjönni akaró érzésem van, tegnap is egész nap szurkált az alhasam, és mindig azt hiszem hogy na most tuti megjött aztán meg semmi...meddig várjak a következő teszttel?
2018. márc. 14. 07:32
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Bármelyik lehet. Terhes is lehetsz(megszakításos mellett nem kell csodálkozni) de a hülye sanyargatás miatt is lehet. Remélem hogy az utóbbi mert szeretsz játszani az egészségeddel ezt egy gyereknek inkább nem kívánom.
2018. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Ha hirtelen fogysz okozhat ciklus zavart.

Én alapból vékony vagyok és még ebből a kis súlyból is fogytam.

Pedig életmód váltás miatt kellett diétáznom nem azért mert jókedvemből úgy mond csináltam.Nálam is bezavart elég rendesen.

Ir-es vagyok.

2018. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Na akkor ossza már meg velem valaki miért lett lepontozva?

Bocs off

2018. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni szeretnél, inkább keress fel egy dietetikust és állítson össze Ch szegény étrendet.

Terhességi cukrom volt (enyhe típusú), én azért kerültem dietetikushoz. Bejött velem a férjem is és közben rákérdezett, hogy hááát, rajta meg van némi felesleg, esetleg ő is követheti a diétát? A dietetikus mondta, hogy persze, csak kb 20%-kal növelje a nekem javasolt adagokat, tápanyagokat (ideális testsúly esetén 30 kg különbség van köztünk).

A terhesség végére ő fogyott 4 hónap alatt 10 kg-ot,én pedig saját zsírra semmit nem híztam. Szülés után pontosan annyi volt a súlyom, mint teheerbeesés előtt. Kell 1-2 hét, amíg megszokja az ember az újfajta táplálkozást, de:

- soha nem éreztük éhesnek magunkat

- úgy fogytunk, hogy közben sokkal energikusabbnak éreztük magunkat.


A koplalás csak jojo effektust fog kiváltani és a leadott 5 kg helyett visszajön 15. Hosszútávon magadnak teszel keresztbe.

2018. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!