Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késés után érdemes...

Hány nap késés után érdemes tesztelni, hogy ne csalódjak megint?

Figyelt kérdés

Volt egy kémiai terhességem múlt hónapban. Halvány pozitív tesztjeim voltak, mégis megjött 6 nap késéssel.

Félek tesztelni már akkor is, ha késik, nem akarom megint azt hinni, hogy összejött, aztán elment...


2018. márc. 14. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

NE tesztelj!

9 hónap múlva úgyis kiderül a tuti.

2018. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnálom :(

Szerintem a 12. hétig bármikor csalódhat az ember (meg persze utána is, csak már kevesebb eséllyel). Én úgysem bírnám ki már 2 nap késésnél se, hogy ne teszteljek. De ha kőarc vagy, szerintem célozd meg az 1-másfél hetet :)

Sok sikert kívánok!

2018. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Leghosszabb ciklus plusz egy nap
2018. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is. Halvány pozitív tesztek, 6 nap késéssel megjött. Sztem 1 hetet mindenképpen várd meg mert lehet megint csak kémiai terhesség. De viszont ha meg erős a második csíkod azt jó lenne ha tudnád nem? Mert ha halvány akkor már másképp állnál hozzá. Én nem bírnám ki h ne nézzem meg van e valami ha késik.
2018. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!