Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tarthat a beágyazód...

Hány napig tarthat a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 12:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Még nincs gyerekünk. Sajnos volt egy iker terhességem még 2015ben. Egymás után halt meg mindkettő. Nagyon rossz volt. Tavaly szeptemberben hagytam el a gyogyszert. Eddig még nem sikerült a baba. Szintén 2015ben volt egy méhszájseb műtétem még a terhesség elött pár hónappal. Azota ezzel minden rendben. Járok most magándokihoz. De szerencsére nincs bajom. Kicsit aggaszt igaz hogy már 34 leszek idén... Szedek várandós vitamint. Plusz C E D vitamint. Magnéziumot. Szoktam inni a cickafark teat is.

Ma is volt egy nagyon pici barnás cucc a sc papiron. Delutánra már olyan vizesnek tünt. Most ahogy fekszem a jobb oldalamon szúr... olyan nem kellemes érzés.

Nagyon kiváncsi vagyok most sikerült e.

Neked is nagyon drukkolok.

Viki

2018. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Kedves Viki!

Nagyon sajnálom, ami az ikrekkel történt. Borzasztó lehetett. Belegondolni is szörnyű. Nekem 2013-ban volt egy Missed ab-om műszeres védekezéssel. Nagyon nehéz volt felállni belőle.

Nagyon szurkolok Neked, hogy sikerüljön a baba project. Én is 34 éves voltam, amikor megfogant a gyermekem, 35évesen szültem meg. Remélem a 34-es szám neked is szerencsét hoz ;)

2018. márc. 20. 07:42
 13/24 A kérdező kommentje:
Mármint műszeres befejezéssel. Piszok telefon, mindig mindent átír. Pedig tudhatnám már :D nem először futok bele
2018. márc. 20. 07:44
 14/24 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. Köszönöm. Énis bizom benne.

Még van 7napom.. kiderül mi lesz.

😊

2018. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Hogy vagy Viki? Szoktam rá gondolni, hogy vajon hogy vagy ;) nekem hála Istennek abba maradt a barnázásom, azóta semmi, de még nem teszteltem. Neked hány napod van még nemvártig? Drukkolok Neked!

Melinda

2018. márc. 21. 16:48
 16/24 anonim ***** válasza:

Szia. Nem változott semmi. Semmi tünetem nincs. Semmk megjön érzés. Barnázás még éjjel meg reggel volt. De nagyon minimális..es nem piros meg nem darabos. Amugy éjszakás vagyok.. a hőm szépen fennt van. Ma tartok a 20.cnapon.

A cickoim olyanok mjnt a vizzel teli zacsko. Ezt parom mondta. 😊

Meg van 6napom a nemvartig.



[link]


És veled miújság?

En szoktam idekattintani..irtál e... 😊

2018. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hány nspig barnáztál? Es mikorra nem várod?

Viki

2018. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szia!

Tényleg jól fent van a hőd, reméljük a tested dolgozik az ügyön. Szerintem az is mindenesetre biztató hogy nincs olyan érzésed, mintha meg akarna jönni. Én tegnapra nem vártam, és eddig hála Istennek még nem is jött. Nagyon reménykedem, de tesztet még nem csináltam, majd csak szerintem holnap. Nekem kb olyan 2,5napig volt barnázásom, és egy alkalommal enyhe pirosas is volt, de csak a wc papíron. Montad, hogy neked éjjel volt, amikor dolgoztál. Nem lehet a munka miatt? Nem stresszes vagy fizikai? Próbálok a kettő között párhuzamot vonni, hátha az okozza ;)

Én am a ciciken semmi különöset nem tapasztalok. Ami picit esetleg gyanús lehet, hogy néha erősen megszédülök.

Írtad h szedsz terhesvitamint meg C,D és talán E vitamint, ha jól emlékszem. Terhesvitamint én is szedek, Femibion 0. Nagyon jó készítmény, semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Már neked is közeledik a nemvárt napja ;) igazán szorítok Neked!!!

2018. márc. 22. 06:58
 19/24 A kérdező kommentje:

Szia Viki!

Tudsz már valamit hogy mi a helyzet? Hogy vagy?

2018. márc. 29. 14:39
 20/24 anonim ***** válasza:

Ma voltam orvosnál a barnázásvérzéses folyás miatt. Aztan kozben meg sem jött. Lett két halvány pozitiv tesztem. De még nem látszott semmi az Uhn. De hat ezt gondoltam is. Az endometriumom 7.2mm. Kicsit aggaszt. De elfogy a gyogyszer amit irt vissza megyek. Ha ez nem verzes lesz. Plusz meg csinalok azert majd tesztet is.

Aztan meglatjuk.

Kicsi szikra maradt meg bennem ..reménykedem.

Aranyos vagy hogy érdeklődtél.

Viki

2018. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!