Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tarthat a beágyazód...

Hány napig tarthat a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 12:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív tesztjeidnek ;) mikor csináltad őket? Nekem a nemvárt napján lett halvány pozi. Utána szépen erősebb lett. Írtam is a dokimnak róla, Ő is behívott engem, hogy megnézze mi újság. Elméletileg 4h6n-os voltam aznap, de még nálam se látott semmit, ami persze érthető is. Nálam az end. 1cm-es volt. Szívemből drukkolok Neked is hogy minden rendben legyen!! Mikor fogsz újra tesztelni és ismét menni az orvoshoz?
2018. márc. 30. 11:31
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát holnapra terveztem egyet mert mai ezzel az Intimed pregnancyval majdhogynem negativ lett. Kicsit aggaszt ez a gyogyszer amit felirt mert az van benne hogy az 1.3hónapban nem szedhető.. de hát ezt irta fel. Verzes csillapitó.

Amugy szerda este 11korul meg csut reggel csinaltam pozi tesztet.

Neked is gratulálok. Boldog baba várást 😊😊😊

Remelem ha jovoheten vissza megyek lesz mar valami.

2018. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szia Viki!

ELtelt már jó pár nap azóta hogy írtál ;) hogy vagy azóta? Szeded még a gyógyszert vagy voltál azóta a dokinál? Nekem majd jövő héten kell újra mennem, addig várakozó üzemmód van.

2018. ápr. 4. 09:59
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha gondolod akkor írhatsz akár privátban is ;)
2018. ápr. 4. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!