Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így szerintetek hány gyermeket...

Így szerintetek hány gyermeket vállalhatok majd?

Figyelt kérdés
Már nagyjából 10 éve rövidlátó vagyok, a kontaktlencséim -6 és -5,75 dioptriásak, szóval sajnos nem látnék túl jól segédeszközök nélkül. Néhány év múlva szeretném megműttetni a szemeimet, ha lesz rá alkalmam. Anyukám szerint elég esélyes, hogy az idegeim védelmének érdekében nem leszek képes természetes úton szülni, csak császárral. Szerintetek ilyen körülményekkel hány babát lesz majd érdemes vállalni?

2018. márc. 18. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 császárt simán elvállalnak az orvosok Magyarországon.
2018. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szult csaszarral szobatarsnom hasonlo okbol (vagy pont ezert nem tudom de bazi eros szodasszifon szemuvege volt), most 2 gyerekuk van szoval annyit biztos...egyebkent nalunk 3 csaszar a max amit elvallal a doki de persze ha ugyeleten szulsz ugy se tudnak mit tenni
2018. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a szemem..eddig 3x szültem természetes úton, most várom a 4.et. Eddig az összes doki azt mondta, h 10 diopritától lehet gond.
2018. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Harmat minden gond nelkul. De megis mennyit akarsz, ha ezt a kerdest igy tetted fel? :D
2018. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lézeres szemműtét után lehet természetesen szülni (attól függ melyiket választod, hogy mennyit kell várni utána). Ez egy tévhitt, hogy nem lehet. Azt olvastam, hogy azért gondolják így, mert a NEM lézeres műtét után rosszul forrhat össze talán a szaruréteg, de lézeressel nincs ilyen...

Egyébként Sasszem klinika oldalán találsz infót róla.

2018. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem femto lasik műtét után 2 évvel született természetes úton a fiam. -8,5 és -7,5 dioptriám volt előtte. A szememmel semmi gond nincs.

Szülés előtt egyéni elbírálás alapján, szemvizsgálat után lehet megmondani, hogy szülhetsz-e természetes úton.

2018. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nővérem is nagyjából ennyire rövidlátó. Fel se merült a terhessége alatt, hogy ne szülhetne természetesen. Most várandós ismét és nem merült fel most se, hogy ne szülhetne természetes úton.
2018. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkész válaszokat! :)
2018. márc. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!