Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lady ciklus tea (cickafark...

Lady ciklus tea (cickafark stb. ) árthat a babának?

Figyelt kérdés

Az ilyen "baba csináló" gyogyteak árthatnak a pár hetes magzatnak?

Mármint ha terhes lettem de meg nem derült ki és iszom a teát lehet baja a picinek

Köszönöm a válaszokat


2018. márc. 19. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Ha ilyenektől reméled a csodát, akkor össze se fog jönni.

Ez a tea kimondottan a változókori tünetekre van. 50+ nőként ne szülni akarj, hanem unokázni.

Hormonzavarokra meg ne ész nélkül igyál minden xart. Egyébként van benne palástfű, amit régen azért ittak, hogy ne vetéljenek el. Normál hormonháztartáson viszont borít olyat, hogy esetleg hónapokig nem lesz peteérésed és 50 napos ciklusaid lesznek.

2018. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Babát szeretnénk és ezért tettem fel a kérdését, hogy árt e neki, nem kioktatast kértem...

Azért iszom, hogy helyre jöjjön a ciklus. Tablettát szedtem, abbahagytam kb. 1.5 éve de még nem állt helyre. Ezt a teát illetve a maca-t ajánlottak, azért iszom. A doki azt mondta 2 évig simán benne van hogy össze vissza jön meg, addig nem ad semmi gyógyszert, de őszintén nem is akarok szedni semmit. Volt hogy kimaradt 2-3 hónap mensi nélkül stb. Elkezdtem inni a teát és ettől megjött.

2018. márc. 19. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan isszák nem


Ami azt jelenti, hogy peteérés után nem iszunk cickafark teát, hiszen nem szabad


Szóval ilyenbe csak az kezdjen, aki rendesen utánaolvas, és betartja a játékszabályokat..


Cickafark növeli a vetélést, és gátolja a beágyazódást. De segíti a peteérést.


Szóval van ami árt egy idő után

Pl cickafark teát max 3 hónapig lehet kúra szerűen inni majd 2 hó pihi

2018. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig pont azt írja hogy normál ciklus esetén 15.naptol igyuk
2018. márc. 19. 19:45
 5/5 Ginger Mama ***** válasza:
42%

Nyugodtan lehet inni, ajànlott is annak aki babàt szeretne. Csekkold a doktornö honlapjàt aki kitalàlta ezt a teàt. Amugy èn is a te cipödben vagyok. Èn a rendszertelen menzeszre ès a babàra iszon. 😊

Csak tartsd be az utasítàst pontosan (!) ès nem lesz baj.

2018. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!