Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemnél kevés spermaszámot...

Férjemnél kevés spermaszámot állapítottak meg, nálam pco és prolaktin túltermelés. A doki szerint csak a lombik jöhet szóba. Nincs valami, akármi amitől én is teherbe tudnék esni?

Figyelt kérdés
El vagyunk keseredve, bármilyen segítséget elfogaunk!Írt fel bromocriptint. Tényleg nincs esély csak a lombik?
2008. okt. 28. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem mondaná a doki, ha nem így lenne. Azért remény mindig van, végül is nem 0 a férjed spermiumszáma. És ennek azért örülhettek. Nekem van egy unokatesóm, évekig próbálkoztak, de nem jött össze a baba, végül kiderült, hogy nulla a spermiumszáma. Na, nekik nincs esélyük. De nektek van, úgyhogy fel a fejjel. :)
2008. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálja ki a férjed a Macát, DM-ben kapható, 3 hónapos kúrát szerintem megér, és utána kérjetek újabb spermavizsgálatot, hogy megnézzék, változott-e a helyzet!

De ha itt rákeresel a keresővel a fórumban, sokat tudsz olvasni róla, írd be pl.hogy sperma...

Aztán a clostilbegyt-et is fel szokták írni férfiaknak is, van, akinek használ.

Én azt mondom, próbáljátok meg, hogy másik doki mit mond, érdemes több szakvéleményt kikérni vagy menjetek meddőségi központba, és ott úgyis minden papírotokat megnézik, és javaslatot tesznek a megfelelő kezelésre!

Mert ha fel lehet tuningolni a spermákat, akkor az emelkedett prolaktinszint (amire, megjegyzem, lehet, hogy már egy havi Bromocriptin használni fog, de lehet, hogy kell 6 hónap is...) és a pcos önmagában nem elegendő ok a lombikra.

Fel a fejjel, én azt mondom, a Maca megér egy próbát, meg persze egy másik doki is!

Vagy az urológus szerint annyira rossza az eredmény??

2008. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is prolaktin szint volt a gond. 3 hét alatt rendbejött a szintem. szoval ettől ne félj. a pcosra megint bogyot kapsz és rendbejössz a férjed kevés spermaszámmal meg összejöhet csak kevesebb az esély. de ha te rendbejösz és lombikra mentek tuti sikerülni fog ott figyelik minden lépését a spermát is bejutassák ahová kell és néznek mindent szoval nincs nagy baj. tudom hogy félsz de muszály megcsinálni és hidd el sikerülni fog és aztmondod MEGÉRTE nekem sem olyan könnyü 1.5 év után mentem dokihoz akkor mikor már teljesen kivoltam lelkileg bárcsak hamarabb mentem volna. azota kezeltek magas prolaktin szintre . azthittem rendbejövök ez rendbejött de vékony a méhnyálkahártyám és ez még nemminden nemjo az alkja sem napi 5 szem gyogyszert szeked majd utánna clostit.
2008. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szió!

a PCO gyogyithato!! en is az voltam. kb fel ev alatt rendbejottem, merkformin kúrával. keress egy jo orvost, aki nem dianet akar felirni! es akkor ha te mar rendben leszel, szerintem vannak a ferjed problemajara is homeopatias bogyok, erdemes kiprobalni!

2008. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!