Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy hónapja nem védekezünk...

Kataleyya kérdése:

Négy hónapja nem védekezünk mégsem jön a baba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyre jobban kétségbe vagyunk esve. Négy hónapja abba hagytam a gestomix nevű fogamzásgátlót és semmivel nem védekezünk mégsem jön a baba. Számoljuk hogy mikor van peteérésem is és teszteket is használok hogy pontosan tudjam mikor ovulálok vitaminokat is szedünk rendesen étkezünk de semmi. Valakinek van tapasztalata?? Az orvos azt mondta hogy egy évet kell várni ha utána sem sikerül akkor menjek vissza.
2018. márc. 19. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne ess kètsègbe 4 hónap után. Tudom könnyű mondani de teljesen normális. Nekünk a napi együttlèt vált be inkább.
2018. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos türelemmel kell lennünk. Ennél többet nem nagyon tudsz, amit már eddig is csináltál. Ovuláció számolása, vitaminok.. mi 5 hónapja próbálkozunk, tényleg idegőrlő. Kitartást és mihamarabbi pozitiv tesztet! :)
2018. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

A 4hónap még teljesen normális. A neten utána tudsz nézni, hogy a ti korotokban mennyi az átlag idô, amíg össze szokott jönni. Látni fogod, nem kell aggódnotok :)

Szurkolok!

2018. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első babám nekem is 5 hónap után jött össze. Én akkor már elmentem orvoshoz, hogy megkérdezzem, minden rendben lehet-e, nem kéne kivizsgálni, stb. Mire mondta, hogy 5 hónap az semmi, 1 év után lehet ilyet nézetni. A következő menzeszem meg már nem jött meg... :)
2018. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, össze fog jönni. Amíg egy éven belül vagytok, nem kell parázni. Csak legyetek együtt, amikor jólesik. :)
2018. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz feleslegesen.

Ha nagyon aggódsz,akkor menj el egy másik dokihoz magánrendelésre, és vizsgáltasd ki magad/magatokat.

2018. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Mi 7 hónapja próbálkozunk most késik de nem reménykedek.Nekem még anyósom is mondogatja ,hogy jöhetne az unoka
2018. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Számolod hogy mikor van peteérésed-és tényleg van peteérésed, helyreállt már a menstruációd a fogamzásgátló után?
2018. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmit ne tegyél. Miért mi van, ha 4 hónapja még nem jött össze? Teljesen egészségesek vagyunk mindketten a férjemmel, mégis 7 hónap után jött össze. Teljesen normális, hogy még nem jött össze. Majd összefog. Ha meg egészségügyi oka van, mert bármelyikőtökkel gond van, akkor meg 1 év után már megkezdik a különböző kivizsgálásokat és akkor meg kiderül, hogy mi az oka a sikertelenségnek.
2018. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi 2017 márciusbaan vágtunk bele. Szeptemberben lettem kismama de sajnos elment a pici. 1 teljes hónapig véreztem 1-2 napos megszakításokkal. Utána cisztám lett ami fájt is és a hormonjaimat is összezavarta. Januárra állt helyre a szervezetem. Szóval ez az egész helyzet rádöbbentett arra, hogy NE ERŐLKÖDJEK. Ha jönni akar jöjjön, de csak ha ő akarja. Inkább várjak én akármeddig.
2018. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!