Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek este...

Van itt olyan akinek este volt hányinger nappal semmi?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, pl. én. Gyömbérteával egyhítettem. Hányásig egyszer se jutottam, de szinte minden este rosszul voltam a terhességem elején
2018. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után jelentkezett a hányinger? Hány hetesen?
2018. márc. 19. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia pont ez van nálam most is és mindig este jön elő azt hittem mostanra elmúlim 14+4 hetes vagyok:)
2018. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mind a kettő terhességemnél így voltam, nappal szinte semmi, de az esték kegyetlenek voltak. Az elsőnél a 28.hétig szenvedtem, a másodiknál a 12.hétig.
2018. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nálam is így volt. Kb. 12. hétig hánytam is, igaz kevesebbszer, mint az első babánál. Estére vettem be mindig a vitaminjaimat és már azok bevételétől rám jött a hányinger és volt hogy ki is ment minden. Most már semmi ilyen nincs. 16 hetes km.

Kitartást, később hátha jobb lesz!

2018. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk egész nap émelygek, de mindig este a legrosszabb, akkor jön rám a hányás is. Kicsit mintha tényleg összefüggésben lenne a vitaminokkal, azokat próbálom mostanában napközben bevenni. Sajnos voltak napok amikor fogat mosni is képtelen voltam a rosszulléttől... Most kezdtem a 13. hetet, de még mindig kitart :(
2018. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kitartást csajok :-) egy új élet van úton ;-)
2018. márc. 19. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nalam is csak este jelentkezett mindig :)
2018. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kislányomnál ált.nem este jött, hanem napközben. Délben, délután. 7-12.hétig hánytam.

Tesóm végig hányta a 9 hónapot a Kisfiával.

2018. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem végig állandó hányingerem volt, amit a dupla adag MagneB6 enyhített, de nem mulasztotta el. Esténként lefekve mozogni se volt életkedvem, mert egy gyorsabb felüléstől azt hittem, rókázni fogok. Ennek ellenére egyszer sem hánytam, csak az állandó nyomasztó érzés volt. A végére a gyerek is nagy volt, forgott és rugdosott, így sosem volt nyugtom. Megkönnyebbültem, mikor kivették és megszűnt (császározni kellett). Visszagondolni is rossz, pedig már 16 hónapos a tündérem.
2018. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!