Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd hatni a fogamzásgát...

Mikor kezd hatni a fogamzásgátló tabletta? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációm utolsó napján kezdtem el szedni,mostanáig 5 darabot vettem be és mindig pontos időben.a barátom kicsit benyomta kb úgy 4-5centit de nem ment el és ez az egész pár másodperc volt de izgulok,hogy terhes vagyok.mennyi az esélye?
2018. márc. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében 0.
2018. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Máskor mindig rendszeresen használunk ovszert csak ennél az esetnél kicsit elragadtatuk magunkat.
2018. márc. 20. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a tájékoztatóban, hogy mikortól hat. El kell olvasni. A legtöbb esetben ha nem a menstruáció első napján kezded szedni, akkor 1 hét kiegészítő védekezés ajánlott. Ennyitől nem valószínű, hogy terhes leszel.
2018. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3as jól irja. A menstruácio első napján kell elkezdeni szedni, és az első 7 napban még nem véd, kell használni másik kiegészitő védekezési formát. Utána mindig pont 7 napot hagysz ki, és kezded szedni az újabb lapot, a menzid megjövetelétől függetlenül.


Mindemellett ha igy történt, ahoyg leirtad, nagyon minimális esélye van hoyg terhes légy,max az előváladéktól, de azért nem olyan könnyű teherbe esni, szóval ne izgulj feleslegesen.

2018. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok.Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok
2018. márc. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!